AÖF Bilgi teknolojileri sınav sorularına itiraz ettim

Kodla Büyü
6. sorunun yanlış olduğunu düşünmüyorum hocam orada sadece sekme görünüyor. sayfanın tamamı neyse de bir kısmı bile görünmüyor. kitapa çalışırken ben hiç bakmamıştım ama öyle yazılmışsa kitaptaki bilgi yanlıştır.

3. soruyu ben de E şıkkı yapmıştım eğer cevap olarak B demişler ise kesinlikle hata var.

18 soruda da haklısınız, şıklardan birisi sorumlu olunmayan bir yerden çıkmış.

inşallah olumlu yanıt verirler

Hocam 6. soruyu bende sekme yaptım ama eğri cetvelle doğru çizgi çizilemiyor. Kitaptaki görüntüyü aynen kopyaladım ekleme çıkartma yok kendileri çalışma sayfaları demiş. Sorulabilecek o kadar muazzam soru varken hangi soruların sorulduğunu gördük dolayısıyla soruları hazırlarken daha dikkat etmeleri gerektiğini fark etmelerini istiyorum. Zira öyle bir sınava girdik ki hani ölçmeden çok sanki eleme sınavı gibi geldi bana. Oysa bir çoğumuzun ikinci ünv okumak gibi bir derdi yoktu şahsen kişisel gelişm adına okuyorum ben bölümümü.

Hocam bende bir konuda aöf merkezine bir mail atmak istiyorum.Sana atacağım konusunda bilgisi olan var mı?

Hocam kitapların geç gelmesiyle ilgili şikayette bulunmak istiyorum.

hocam eline sağlık ben de gönderdim
bu soruları hangi mandaval hazırlıyor merak ediyorum..

Arkadaşlar AÖF cevap anahtarını yenilemiş duyrulur itiraz ettiğimiz sorulardan eşanlamla ilgi sorunun cevap düzelmiş diğerleriyle ilgili işlem nedir maili bekleyip göreceğiz bir çok derste düzeltme var ama cevap anahtarında düzeltme yapılanlar belli edilmemiş tekrar cevaplara bakmak gerekecek.

AÖF den itiraza karşı gelen cevap : Sayın Öğrencimiz,

2012-2013 öğretim yılı 05-06 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan güz dönemi ara sınavında "TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİSİ I" dersinin

A kitapçığı 12

B kitapçığı 6

C kitapçığı 18

D kitapçığı 1 soruları iptal edilmiştir.

İptal edilen sorunun puan değeri bu dersten sorumlu olan bütün öğrencilerin notuna eklenerek ara sınav sonuçları açıklanmıştır.

B Kitapçığı 6. Soru iptal edilmiş,3.soruda şık değişikliği yapılmıştır.18. soruda herhangi bir maddi hata tespit edilmemiştir.

Bilgilerinize rica eder, başarılar dileriz.

sinanuzun' Alıntı:
AÖF den itiraza karşı gelen cevap : Sayın Öğrencimiz,

2012-2013 öğretim yılı 05-06 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan güz dönemi ara sınavında "TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİSİ I" dersinin

A kitapçığı 12

B kitapçığı 6

C kitapçığı 18

D kitapçığı 1 soruları iptal edilmiştir.

İptal edilen sorunun puan değeri bu dersten sorumlu olan bütün öğrencilerin notuna eklenerek ara sınav sonuçları açıklanmıştır.

B Kitapçığı 6. Soru iptal edilmiş,3.soruda şık değişikliği yapılmıştır.18. soruda herhangi bir maddi hata tespit edilmemiştir.

Bilgilerinize rica eder, başarılar dileriz.
..
18. soruda bencede hata yok. ofis programları hakkında genel bilgi verilirken o, bu, şu yapılıabilir diye bilgilendirme yapılıyor. ama diğer itirazlarınızda haklısınız

Geri