Antivirüs Dükkanı

Kodla Büyü
asp-php' Alıntı:
Bir zaman kullandığım 1 yıldan fazla süresi olan; Bitdefender İnternet Sec. lisansı ilk mesaj atan ( özel mesaj değil ) konunun içine - teslim edilecektir...
kaçtır kovalıyorum :) 1 mesajla kaybediyorum.
kampanya koşullarını değiştirsek ilk 3. - 5. gibi :D

cyln' Alıntı:
asp-php' Alıntı:
Bir zaman kullandığım 1 yıldan fazla süresi olan; Bitdefender İnternet Sec. lisansı ilk mesaj atan ( özel mesaj değil ) konunun içine - teslim edilecektir...
kaçtır kovalıyorum :) 1 mesajla kaybediyorum.
kampanya koşullarını değiştirsek ilk 3. - 5. gibi :D

Size hangisi lazım ?

Bitdefender Total Security 2014 1 Kullanıcı ... :)
(ama alcam hocam bad sector olayını yarın hallediyim)

hocam Bitdefender Total Security 2014 1 Yıl 1 Kullanıcı alıcam ama sırf bu iş için sanal pazara üye olmayayım, bana özelden iban göndersende ben sana eft yapsam olmaz mı?

hgx2' Alıntı:
hocam Bitdefender Total Security 2014 1 Yıl 1 Kullanıcı alıcam ama sırf bu iş için sanal pazara üye olmayayım, bana özelden iban göndersende ben sana eft yapsam olmaz mı?

Olmaz hocam :)

Geçen yıl hatırlarsın belki. Görev yaptığım okula zil sistemi için anfi yi açma kapama düzeni göndermiştim. Ücret talep etmediniz. Buda benden size hediye olsun.

Özel mesaj ile BTS 1 yıllık lisans gönderilmiştir...

Arkadaşlar Kasperski İnternet sec için yen bir fiyat belirledim..

Kis2014 1yıl-2pc: 60
Kis2014 1yıl-3pc: 70

----------------------------------------------------------------

Bu fiyatlar BBNet üyeleri için sadece havale ile ödemelerde geçerlidir. Normal fiyatları bunlardan 10 tl daha pahalıdır...

Merhaba arkadaşlar;

Denemek üzere kullandığım - Trend Micro Titanyum Maximum Securty

Lisansımı ihtiyacı olan bir arkdaşa teslim etmek istiyorum..

İhtiyacı olan kişi konu içine mesaj atabilir. İlk mesaj atana verilecektir.

Yaklaşık 1 aya yakın zamandır kullanıyorum ve gayet memmunum; beklediğimin daha üstü performan verdi.

asp-php' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar;

Denemek üzere kullandığım - Trend Micro Titanyum Maximum Securty

Lisansımı ihtiyacı olan bir arkdaşa teslim etmek istiyorum..

İhtiyacı olan kişi konu içine mesaj atabilir. İlk mesaj atana verilecektir.

Yaklaşık 1 aya yakın zamandır kullanıyorum ve gayet memmunum; beklediğimin daha üstü performan verdi.

Hala vermediysen ben talibim hocam :)

Trend Micro Titanyum Maxsimum Securty

Son 1 aya yakın zamandır test ettiğim Antivirüs Programı

* İlk defa kullandım; arayüzüne alışamadım, bir daha şahsen kurmam.
* Panda, norton, bitdefender gibi gözüme güçlü olarak durmadı.
* Kısayol virüsünü bulup temizledi.
* Ofis ***** dosyasını, win7 loader temizledi :)
* Açılışı az bir sürede olsa yavaşlattı.
* Özel internet tarayıcısı yok.
* Uygun fiyat olması nedeniyle, okul, iş yeri, özel dosyaların çok olmadığı ortamlarda kullanılabilinir.
* Şahsen 3 kullanıcı fiyatının düşük olması ve okulda etkileşli tahtalarda iş görebilmesi sebebi ile okula alınmasını tavsiye edeceğim.

Ekli dosyalar

• trend.JPG
    trend.JPG
    191.8 KB · Görüntüleme: 1,147
Re: Ynt: Antivirüs Dükkanı

asp-php' Alıntı:

Son 1 aya yakın zamandır test ettiğim Antivirüs Programı

* İlk defa kullandım; arayüzüne alışamadım, bir daha şahsen kurmam.
* Panda, norton, bitdefender gibi gözüme güçlü olarak durmadı.
* Kısayol virüsünü bulup temizledi.
* Ofis **** dosyasını, win7 loader temizledi :)
* Açılışı az bir sürede olsa yavaşlattı.
* Özel internet tarayıcısı yok.
* Uygun fiyat olması nedeniyle, okul, iş yeri, özel dosyaların çok olmadığı ortamlarda kullanılabilinir.
* Şahsen 3 kullanıcı fiyatının düşük olması ve okulda etkileşli tahtalarda iş görebilmesi sebebi ile okula alınmasını tavsiye edeceğim.
Trend micro internet security hakkinda bilginiz var mi

Re: Ynt: Antivirüs Dükkanı

Yalnız_Kurt' Alıntı:
asp-php' Alıntı:

tavsiye edeceğim.
Trend micro internet security hakkinda bilginiz var mi

Lisansını temin edebilirim; ama kullanmadım... Yorun yapamıyacağım. Ama satış ürünlerim arasında olmasına rağmen talep edilmiyor...

cyln' Alıntı:
kendir_li' Alıntı:
arp-php hocam vermiş olduğumz bit lisansı kara listeye alındı.
böyle bir durum var mı asp-php hocam

http://my.bitdefender.com/ üzerinden kayıtlı 100 yakın bitdefender internet sec ve bitdefender total sec. lisansım vardı. Farklı resellerlerden alınmış lisanslardı. Yaklaşık 10 tane ye yakın BİS lisansım geçen hafta geçersiz duruma düştü; lisansları temin ettiğim kişiye bildirdim bu durumu yeni lisanslarda ücretsiz olarak değiştirdi.

Bitdefender İnternet Sec. için böyle bir durum yaşadık.

Bit Defender Internet Security almıştım ama ne yazık ki korsan çıktı ve lisans engellendi.

Verdiğim para haram olsun diyeceğim ama ucuz olmasından uyanmayıp korsanlara para kazandıran ben suçluyum.

Srebrenica' Alıntı:
Bit Defender Internet Security almıştım ama ne yazık ki korsan çıktı ve lisans engellendi.

Verdiğim para haram olsun diyeceğim ama ucuz olmasından uyanmayıp korsanlara para kazandıran ben suçluyum.

Kimden almıştınız ?

Benden mi ?

asp-php hocam 2 sorum olacak
1-bu kara listeye alınıp tekrar lisans göndermeniz bi defaya mahsus mu yoksa sıksık kara listeye alınma ihtimali var mı?
2- bitdefender almak istiyorum ama internet security mi yoksa total security mi almam gerekiyo bilemedim. siz ne dersiniz.

en_nomad' Alıntı:
asp-php hocam 2 sorum olacak
1-bu kara listeye alınıp tekrar lisans göndermeniz bi defaya mahsus mu yoksa sıksık kara listeye alınma ihtimali var mı?
2- bitdefender almak istiyorum ama internet security mi yoksa total security mi almam gerekiyo bilemedim. siz ne dersiniz.

1 - BİS için 1 defaya mahsus olmak üzere 8 lisansım kara listeye düştü. 100 üzerinde BİS lisansım bulunmkataydı.
2 - Şahsen BTS derim...

Kasperski İnternet Securty

Denemek için bilgisayarıma sonunda Kasperski İnternet Securty 2014 versiyonunu kurdum.

* Açılışda ve çalışma esnasında her hangi bir yavaşlılık göstermedi.
* Bitdefender gibi Güvenli Para eklentisi bulunmaktadır.
* Arayüzü fazlasıyla kolay ve sade.
* Kısayol ve benzeri bir çok virüsü bulup sorunsuz temizledi.
* Özellikle "Uygulama Denetimi" özelliğini fazlasıyal beğendim. Bilgisayarda yüklü tüm uygulamalara müdahale etmektedir.
* Uygulama denetimi bölümüde ki; Tüm Uygulamalar - Çalışanlar - Açılışda çalıştır seçenekleri ile bir çok şeye müdahale edebilme özelliği sağlamaktadır.

* Şahsen şimdiye dek kullandığım tüm antivürüslerden daha iyi diyebilirim...
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Kasperki İnternet Securty lisansı temin etmek isteyen arkadaşlara özel bir fiyat ile satışa sunuyorum. Bu fiyata hiç bir yerde bulamayacağınıza dair garanti verebilirim. Sanal pazar ve diğer sayfalarda bile bu fiyata satmıyorum.

Sanal Pazar satış fiyatı ve linki : http://www.sanalpazar.com/Kaspersky-Int ... sp19539228

Kullanmak isteyen arkadaşlara özel : Kaspersk İnternet Securt 2014 - 2 Kullanıcı Lisansı /// 50 TL - Havale-EFT
İsteyen olursa sanal pazardan özel ilan açabilirim. 55 TL teslim edebilirim.

Ekli dosyalar

• KİS.PNG
    KİS.PNG
    153.6 KB · Görüntüleme: 1,016
Merhaba arkadaşlar; elimde son Kasperski İnternet Securty 1 yıl - 2 kullanıcı lisansından 5 adet kaldı.

Almak isteyen arkadaşlara duyurulur.....

Kullanmak isteyen arkadaşlara özel : Kaspersk İnternet Securt 2014 - 2 Kullanıcı Lisansı /// 50 TL - Havale-EFT
İsteyen olursa sanal pazardan özel ilan açabilirim. 55 TL teslim edebilirim.

Geri