Antivirüs Dükkanı

Kodla Büyü
İyiymiş, hocalarım ben 1 adet Kis alacağım, ortak olup alalım.

İnşallah sorun çıkmaz ama sorun çıkarsa da @asp-php hocamızın kafasının etini yeriz. :lol:

asp-php' Alıntı:
yasemin_d' Alıntı:
KİS 2012 vardı lisansı bitti KİS 2014 almayı düşünüyoruz 3 pc miz var. lisansı mesaj yada mail ile mi göndereceksiniz. Bir sorun olmaz değil mi. Teşekkürler

Her hangi bir sorun çıkması durumunda yenisi ile değiştirilecektir...

Mail yada mesaj ile seri numarası gönderilecektir..

Hocam şimdi alayım diye oturdum bitmiş sanırım başka temin edebilir misiniz?

KİS bekliyoruz 5 kullanıcı 2 yıllık istiyorum. Aslında ben değil müdürüm istiyor :) Bu aralar müdürümün para harcama isteği fazla.

NOD32 Eset Smart Security- 7 kimisinde NOD32 Eset Smart Security- 1 yazıyor bir farkı var mı?

kaspersky için baktım ürün satışa kapalıdır yazıyordu bitti mi acaba bana tek kullanıcılı lazım

Kaspersky int. security 2014 3 kullanıcı 1 yıl fiyat nedir? Satışa kapalı gözüküyor.

Sayın hocam benim de sanalpazarda sattığım bazı ürünler var, şu adreste :

http://www.sanalpazar.com/urunalin__selaemre33

Benim sormak istediğim şey şu : Online gönderim yaparken, KArgo Bekleniyor kısmında ne gözüküyor. Kargo Onaylandı bu gibi işlemler nasıl oluyor. Yani ben online satış yaptığım zaman yapmam gereken özel bir şey var mı? Cevaplarsan sevinirm hocam.

Merhaba arkadaşlar;

KİS bulunması en zor olan lisanslardan bir tanesi.... Dün sayılı bulup sanal pazar dışında satış olduğu için ilanı kapattım..

Şu anda detaylı olarak fiyat listesi aşağıda.. Sanal pazara eklenilecektir. Tedarik etmek isteyen mesaj ile ulaşabilir. Lisans numaralarını elime ulaşması için 1 gün zaman geçiyor. Bu süreyi beklemek zorundayız...

Kis2014 1yıl-1pc: 60
Kis2014 1yıl-2pc: 70
Kis2014 1yıl-3pc: 80
Kis2014 1yıl-4pc: 90
Kis2014 1yıl-5pc: 100

Kis2014 2yıl-1pc: 80
Kis2014 2yıl-2pc: 90
Kis2014 2yıl-3pc: 110
Kis2014 2yıl-4pc: 130
Kis2014 2yıl-5pc: 150
-------------------

Tüm Lisanslar 2014 lisansıdır.

Kaspersky 5 kullanıcı 2 yıl sipariş ettim.

5 makineyede kurdum.
Şu anda sıkıntı yok.

Merhaba arkadaşlar;
15 gün önce denemek için lisansını başlattığım Eset Smart Securt v7 - 2014 lisansı var.
Lisans süresi 6 aylık ( 180 günlüktür ) 15 günü geçtiği için sanırım 160 gün kullanım süresi vardır.
İhtiyacı ve kullanmak isteyen birisi olursa konu içine mesaj atan ilk kişiye hediye edilecektir

( Özel mesaj değil )

Konu içime ilk mesaj atan kişiye lisans gönderilecektir...

eras63' Alıntı:
iyiymiş Selim hocam :)
Her ay bir antivirüs yada internet sec deniyorum. Beslediğim hayvancıklar var, hangi antivirüslerin bulacağına bakıyorum. Bu ay avg internet sec 2014 teste aldım.

Merhaba arkadaşlar; Antivirüs deneme olayına devam ediyorum.

Bu hafta Panda İnternet Securty-2014 denemesi için lisanslı olarak labtobuma kurulum yaptım...

1 - Bilgisayarda gözle görünür bir yavaşlama sıkıntı olmadı.
2 - Akıllı tahtaların baş belası olan kısayıl virüsünü hemen bulup algıladı ve temizledi.
3 - Bugün öğrencileirn bana getirmiş oldukları kısayol virüsünü benim işlem yapmam gerek kalmadan buldu, temizledi, dosyaları root dizinine çıkarma işlemi kaldı sadece.
4 - Görünümü ve kullanımı win8 e benzetilmiş; klasik tasarım yerine daha rekli bir görüntü mevcut..

-----------------------------------

Gözüme çarpan eksileri...

Bitdefender İ.S. gibi kendine ait tarayıcısı bulunmuyor....

Ekli dosyalar

• pis.JPG
    pis.JPG
    80.1 KB · Görüntüleme: 795
Merhaba arkadaşlar bu hafta Eset Smart Securty V7 test ettim..

1 - Şu an piyasada en çok talep edilen ve kurulan antivirüslerin başında gelmektedir.
2 - Neden se bir çok bilgisayar kullanıcısı tarafından ilk sırada bilinen bir antivirüs programıdır.
3 - Sistemi en az yoran özelliğe sahip;
4 - Çok sık güncelleme yapmaktadır.
5 - Bu kadar çok güncellemere rağmen gözden kaçan belirgin virüsler olmaktadır.
6 - Bitdefender ve KİS gibi kendisine ait tarayıcısı bulunmamaktadır.
7 - Kısa yıl virüsünü bulamadı....

header-ess7.png

Merhaba arkadaşlar;

şu anda kullanmadığım Bitdefender Total Securty lisansı bulunmaktadır. 200 küsür günlük lisansı bulunmkatadır. Kullanmak isteyen ve ihtiyacı olan ilk mesaj atacak arkadaşımıza teslim edeceğim. Lütfen mesajı konu içine atınız özel mesaj olarak değil...

Geri