Antalya'da Formatörlük Uzatılmayacak

Kodla Büyü
emel_bilg.' Alıntı:
Arkadaşlar olacak şey belli bizleri koyun gibi güdmek istiyolar. Yok formatör ol olmadı iptal ettik akşam gel okulları hayat yap. Ben söyleceğimi söyledim idareye okulları ben hayat yapmak istemiyorum 12 saat dersim var 2 müzik 1 de rehberlik verdiler. Yapacak bişey yok artık bu saatten sonra. Arkadaşlar bence sizde kurs açmayın akşamları. çünkü biz onların her istediğini yaparsak bize semer vuran çok olur. Lütfen okulları hayat yapmayalım....

Okulları hayat yapmak isteyen bilişimci çoktur hocam merak etmeyin, para olsunda sonunda tuvalet bile temizlerler bazıları.

Formatörlük istemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzz.Üniversite puanımızı geri verin.Başka birşey istemiyoruz.

arkadaşlar onay çıktığını şube müdürü söylemiş pazartesi salı günü okullara faks yada mail yolu ile iletiilecek bilginize demekki duyumum sağlam yerdenmiş :)

rcandir' Alıntı:
arkadaşlar onay çıktığını şube müdürü söylemiş pazartesi salı günü okullara faks yada mail yolu ile iletiilecek bilginize demekki duyumum sağlam yerdenmiş :)

hadi bakalım .

ya şimdi zorunlu görevlendirme mi yapcaklar ben onu anlamadım. aynı kadro tekrar mı görev alacak yoksa isteyen mi?

bence niyet iyi bile olsa herhangi bir resmi yazı yokken burada bu şekilde duyumu paylaşmak konuya umutla bel bağlamış insanların yüreğini kaldırmaktan başka bir işe yaramıyor. Zira bu tarz görevlendirmelerin valilik onayından döndüğü çok kez görülmüştür. Ben eğer böyle bir durum varsa valinin onaylamayacağını sanmıyorum ama yinede her ihtimale karşı temkinli olup yazı çıktıktan ve okullara duyurulma aşamasından sonra müjde vermek daha iyi olur. Allah korusun böyle bir yazı çıkmaz görevlendirme yapılmazsa burada insanları daha büyük bir hayal kırıklığına sürükleyeceğimizi unutmayalım.

serkan beyle perşembe günü bir arkadaşla beraber görüştük. valilikten çıktığını söyledi. fakat bazı arkadaşlara ek bir okul daha verilebileceğini söyledi. doğru haber.

1. yazılar ne zaman elimize ulaşır?
2. eski formatörlükler mi yenilendi yoksa görev almak isteyenlere mi verilecek? Malum görevlendirme iptal yazıları gitti ve mebbiste görevlendirmeler görünmüyor. Ayrıca bu şekilde ben formatör olmak istemem!

30 Mart itibarıyla görevlendirmeler kısmen yenilenmiş. Bazı arkadaşlar FATİH Projesi kapsamında farklı okul/okullara görevlendirilmiş. Alanya'daki okullara resmi yazı ve listeler geldi. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ya hayırlısı bakalım.

Geri