Antalya'da Formatörlük Uzatılmayacak

Kodla Büyü

fanfatih

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugün itibariyle biten 6 aylık görevlendirmelerden sonra yıl sonuna kadar formatörlük görevlendirmesi yapılmayacak. Bilginize.

Re: Antalya'da Formatörlük Uzatması Olmayacak

Gerekçe olarak neyi gösteriyorlar ?
Bakanlığın açık emri var uzatılacak diye.

sinirli birisine sormuşsundur hocam..her il nasıl yapıyorsa Antalyada yapacaktır.

Yakında görürsünüz. Sebep olarak da bir şey söylenmemiş. İl Milli Eğitim Müdürümüz istememiş.

fanfatih' Alıntı:
Yakında görürsünüz. Sebep olarak da bir şey söylenmemiş. İl Milli Eğitim Müdürümüz istememiş.
kimden duydun hocam.antalya.meb'de bişey yok.

Arkadaşlar hoş bir durum değğil gerçekten . eminim böyle olursa gelecek döneme okullar ne olacak görürsünüz. bütün okullar perişa olur.

ya inanmıyorum öyle şey mi olur..dersimizi nasıl doldurcaz?
yazan arkadaş kimden duydun böyle bir şeyi?

arkadaşlar aradım il milli eğitimi..görevlendirme yapılmayacakmış :!: bugün öğleden sonra okullara yazı gelirmiş...ne olcak şimdi benim 9 saat dersim var sadece

ohh!!!!söylenecek bişey yok valla.hakkımızda hayırlısı olsun

geçenlerde norm fazlası atamaları vardı.64 BT ci norm fazlası olup sadece 2 tanesi yer değiştirmişti.onlarla bi alakası var mı acaba?

hocam allah sabır versin. İllere bu şekilde farklı uygulama yapma fırsatı verilirse olacağı bu ve daha da fazlasıdır.
allah sonumuzu hayır eylesin.

valla sizde yine ders var. kaşta hiç dersimiz yok. sadece formatör olarak okulda bulunuyoruz, formatörlük iptal olunca biz ne yapacaz onu merak ediyorum açıkcası.

Görevlendirme süreleri dolanların yeni görevlendimeleri yapılmayacak. Okulları boşu boşuna hayat yapmıyorlar. Maksat ekders ödememek. Bundan önce Bt öğretmenlerine destek vermeyen bana dokunmayan bin yıl yaşasın diyenler ile formatörüm bana bişiy olmaz diyen Btci arkadaşlarımda uyanır artık. hazirandan sonra Bitefoculuk - ebitefoculuk - şuculuk buculuk oyunları ortadan kalkıyor.

hakkaten şimdi nasıl olacak. sırf formatörlük olayı yüzünden okulda ders seçilmedi. formatörlük iptal olursa hiç derse girmeden ne yapacam ben merak ettim.

Diyavol' Alıntı:
hakkaten şimdi nasıl olacak. sırf formatörlük olayı yüzünden okulda ders seçilmedi. formatörlük iptal olursa hiç derse girmeden ne yapacam ben merak ettim.

okulları hayat bulduracan. istersen tabi o da.

benimde çok moralim bozuldu..düşünüom sabahtan beri..öğleden sonra gelecek yazının içeriğine göre bi çıkış yolu buluruz dedi müdürüm..hayırlısı artık...

umarım tüm yerlerde aynı işlem uygulanır...formatörlük verirken bize ait bir düzenleme yapacaklarını sanmıyorum insanlar tam tepki koymuyor iyi koşullarda çalışanlarımız için bulunmaz bir nimet 18 saat ek ders nöbet yok klüp yok sınıf yok olmayan içinse tam bir işkence ..iyi olmuş..destekliyorum

herohamster' Alıntı:
umarım tüm yerlerde aynı işlem uygulanır...formatörlük verirken bize ait bir düzenleme yapacaklarını sanmıyorum insanlar tam tepki koymuyor iyi koşullarda çalışanlarımız için bulunmaz bir nimet 18 saat ek ders nöbet yok klüp yok sınıf yok olmayan içinse tam bir işkence ..iyi olmuş..destekliyorum

Bence de. Çok haklısın. Hepimizin elinden alınırsa ancak o zaman birliktelik sağlanır. Bazıları halinden memnunken bir yere varılamaz.

sadece antalya da bu şekilde uygulanırsa yine rahtalayamazsınız arkadaşlar. Tüm ülkede ilden ilden ile değişmeyen kişilerin tercihlerine bırakılmayacak bir düzenleme gelmediği sürece bizim derdimiz bitmez.

Alternatif Senaryo:
Bakanlık önce sopa gösterip sonra yumuşatılmış uygulamayı uyguluyor ve herkes bunada şükür diyor.Antalya'da bu taktiği deneyecek galiba..Önce yapmıyacağız diyecek,sonra okulda hayat var için hafta sonu/akşam ücretsiz çalışırsanız formatörlük var gibi bir uygulama yapacak gibi..veya formatörlük iptal,herkes okulda hayat var için aktif rol alsın,ancak bu şekilde ekders alsınlar diyecekler..

zibula' Alıntı:
Alternatif Senaryo:
Bakanlık önce sopa gösterip sonra yumuşatılmış uygulamayı uyguluyor ve herkes bunada şükür diyor.Antalya'da bu taktiği deneyecek galiba..Önce yapmıyacağız diyecek,sonra okulda hayat var için hafta sonu/akşam ücretsiz çalışırsanız formatörlük var gibi bir uygulama yapacak gibi..veya formatörlük iptal,herkes okulda hayat var için aktif rol alsın,ancak bu şekilde ekders alsınlar diyecekler..

Çok mantıklı. :alkis:

blackbuk' Alıntı:
Diyavol' Alıntı:

okulları hayat bulduracan. istersen tabi o da.
hayat bizi buldu zaten, okulda bulur :)

zibula' Alıntı:
Alternatif Senaryo:

muhtemelen düşüncen doğru gibi görünüyor hocam. bu bütün illerede sıçrar. öğretmenlerde geçim derdide varken okulları hayat bulduracaz diye birbirimizide yemeye başlarız.

tüm görevlendirmeler için durum aynı aslında ama antalyanın bunu böylece şimdiden belirtmesinin sebebi buradaki arkadaşların söylediği gibi okullar hayat bulsuna adam bulamıyorlar o yüzden gibime geliyor.

zibula' Alıntı:
Alternatif Senaryo:
:alkis:

ya bu ne saçma uygulama..dönem ortasında napacaz biz şimdi..tamam formatörlüğe bayılmıyorum, bazı arkadaşlar ohh formatörlük de yok iyi olmuş der gibi şeyler yazmış, nerdeyse göbek atacaklar sevinçten!! ama dönem ortasında ne yaparız...herkesin ona göre ödemesi var, planları var..madem böyle bir uygulama yapılacaktı dönem başında yada sene başında yapılsaydı..martın ortasında öğretmen mağdur edilmesi hiç hoş değil

nurhayat' Alıntı:
ya bu ne saçma uygulama..dönem ortasında napacaz biz şimdi..tamam formatörlüğe bayılmıyorum, bazı arkadaşlar ohh formatörlük de yok iyi olmuş der gibi şeyler yazmış, nerdeyse göbek atacaklar sevinçten!! ama dönem ortasında ne yaparız...herkesin ona göre ödemesi var, planları var..madem böyle bir uygulama yapılacaktı dönem başında yada sene başında yapılsaydı..martın ortasında öğretmen mağdur edilmesi hiç hoş değil
:+1:

göreceksiniz ki bizlerle ilgili bir yönetmelik çıktığında okullar hayat olsun projesinde de aktif rol verecekler, ancak böyle ekdersinizi alırsınız diyecekler. :verymad:

Geri