Antalya Norm Fazlası atama

Kodla Büyü

seyduna007

Site Gezgini
7 yıldır bulunduğum okulda bu sene ilk defa norm fazlası oldum ve başka bi lisede BTREHBER Öğretmen olmama rağmen norm fazlası atama dilekçesi vermem gerekiyor. eğer il içinde bir yere yerleştirilemezsem ki hizmet puanım düşük Ressen atamada ilçelere verebilirlermi bilgisi olan varmı?

hocam ilden ile değişiyo bir bir norm fazlası oluyoruz ve bt rehberliği yaptığımız yerlerdede norm yok Allah sonumuzu hayretsin

Hocam duyurudan ankadığım kadarıyla atayacaklar yakından uzağa doğru puan üstünlüğüne göre ama 7 yıllık öğretmenseniz sizden düsük puanlı norm fazlası öğretmenler de vardır.

7 yıllık öğretmenim ve hep merkezde çalıştım.bu yıl ilk defa norm fazlası oldum.hemde benden çok sonra göreve başlamış fakat ilçede çalışmış bir hoca yüzünden.bana tercih yapma hiç birşey olmaz dediler.bende yapmadım ve beni resen uzak bir köye atadılar.düzenim alt üst oldu.hiçbirine hakkımı helal etmiycem. sakın inanmayın işinizi riske atmayın

milli eğitimde konuştuğum herkes resen atama olacak diyor. iki okuld agörev yapıyorum bt rehberliğim var ama buna rağmen kafalrına göre atayacaklar. merkezde 9 yer var ama 30 kşi norm fazlası. allah kahretsin böyle mebi.

arkadaşlar resen atama kesin olacak. siz bilirsiniz ama tercihle merkez ve daha yakın ilçelerin dolup resen uzak ilçelere atanmaktansa tercih yapın derim ben naçizane...

resen atama olmazsa bu kesin olacak diyenler neyapcaak bilmiyorum??? 3 yıldır bu ayzı geliyor ve hre senekesin deniliyor..

yen, bi yazı geldi mebden. sene başında belirltilen norm girişlerinde hata olan arkadaşlar, ders saati zamanında yanlış bildirilmiştir bununla ilgili taahütnameyi müdür doldurup mebe bugün verirse atamanız durdurulabilir.

Geri