Antalya il içi ataması 2019

Kodla Büyü

bogualp

Site Gezgini
antalyada türkiyenin en büyük 5. ilinde sadece 2 açık olması. biri kaş biri gündoğmuş ilçesinde. bizim branşta artık atama imkansız sanırım

sadece antalya değil, her yerde öyle mağlesef ,öldü bizim branş. Bilişimci arkadaşlara devamlı söylüyorum kendinizi idareciliğe bir şekilde atın yoksa çekilmez bizim branş. 3 senedir müdür yardımcısıyım kafam çok rahat

Son düzenleme:
Çok ilginç. Çoğu ilin ihtiyaç listesine baktım il içi değil de sanki il dışı listesi gibi olmuş. Eskiden il içinde en az 30 kurum olurdu oysa şimdi bir elin parmakları kadar..
İnşallah bu tıkanıklık bir an önce gider.

antalyada türkiyenin en büyük 5. ilinde sadece 2 açık olması. biri kaş biri gündoğmuş ilçesinde. bizim branşta artık atama imkansız sanırım
rica etsem o excel tablosunu süzüp branş olarak din kültürünü seçtikten sonra ne kadar ihtiyaç var bakar mısınız...resmen alan değiştirmek istedim bir an

Antalya da yer değiştirmenin tek yolu anladığım kadarı ile karşılıklı yerleri değişmek. Şahsen merkez ilçe de akıllı tahtası olan btr görevlendirme yapılabilen bir okuldayım ve gitmek istiyorum . Aksu ve kepez içerisin de akıllı tahtası olmayan bir köy okulu ile değişmek isteyen varsa özelden yazabilir.

Antalya da yer değiştirmenin tek yolu anladığım kadarı ile karşılıklı yerleri değişmek. Şahsen merkez ilçe de akıllı tahtası olan btr görevlendirme yapılabilen bir okuldayım ve gitmek istiyorum . Aksu ve kepez içerisin de akıllı tahtası olmayan bir köy okulu ile değişmek isteyen varsa özelden yazabilir.
hangi ilçedesin hocam

Bölümün ders saati, içeriği gibi değişkenler değiştirilmediği sürece çakılı kaldık. İl dışı bekliyorum. 5 yıl oldu. 5 yıl kars 5 yıl istanbul. Bekleyişin adı umutsuzluk oldu. Puan 210

Bölümün ders saati, içeriği gibi değişkenler değiştirilmediği sürece çakılı kaldık. İl dışı bekliyorum. 5 yıl oldu. 5 yıl kars 5 yıl istanbul. Bekleyişin adı umutsuzluk oldu. Puan 210
Değil 210 710 olsa boş hocam. Antalyada yer değiştirme birinin vefatıyla mümkün. E bizim yaşlarda. Ortada olduğuna göre emeklilik olmayacağına göre....

Antalya merkezde ücretli çalışan arkadaş var mı aramızda ben onu merak ediyorum. Ya da farklı branşlardan girildiği için norm boş mu gösterilmiyor. On binlerce öğrencinin olduğu 5 merkez ilçede her norm kadrolu öğrt. ile dolu mu yani, inanmak zor geliyor.

İl dışına il içi kadar mı açarlar ya da daha az mı olur ilginç gerçekten birden bu kadar düşmesi sayıların

Geri