Antalya BT Rehber Öğretmen başvuruları hakkında...

Kodla Büyü
Yazi yola cikmis aradi ispartadaymis dedim ne isin var oralarda dediki amman ne acelen var geliriz elbet sanki gelsem ne degisecek :puhaha:

arkadaşlar yazı bizim okula geldi. vali 19 ekimde imzalamış. ilin üst yazısında 22 ekim 2012 tarihli valilik onayıyla başlar 25 ocak mesai bitiminde biter diyor. 22 ekimden itibaren göreve başlamış oluyoruz. ekdersler ekders yönetmeliğinin 16. maddesine göree diyor. yani önceki gibi. 18 saat üzerinden rehber öğrt. aynı.

s_orakcioglu' Alıntı:
arkadaşlar yazı bizim okula geldi. vali 19 ekimde imzalamış. ilin üst yazısında 22 ekim 2012 tarihli valilik onayıyla başlar 25 ocak mesai bitiminde biter diyor. 22 ekimden itibaren göreve başlamış oluyoruz. ekdersler ekders yönetmeliğinin 16. maddesine göree diyor. yani önceki gibi. 18 saat üzerinden rehber öğrt. aynı.
hocam şu yazıyı bir göndersen eğer sizin için zor olmazsa bir görsek

s_orakcioglu' Alıntı:
kardesim sadece sızın okulamı geldı. hangı okulmus bu. ben okulun her gun maılıne bakıyorum bi bok yok. adamlar uyuyo yemın ederım.

yaaa yazı nerede. biri diyor çıktı, biri bekliyor. arap saçına döndü insanı meslekten soğutuyorlar :x

s_orakcioglu' Alıntı:
arkadaşım muratpaşada benim okul geldi diyorum tebellüğ ettim imzaladım diyorum inanmıyonuz mu ya.
Hocam okulun mailine bakamıyor musunuz size zahmet baksanızda bir gönderseniz yazıyı çok sevap işlersiniz şimdi den teşekkürler

O ZAMAN BEKLEMEYE GEREK YOK KOSKOCA KEPEZ DE FATIH KAPSAMINDA 2 OKUL VARMIS. ORANINDA ZATEN BT OGRETMENLERI VARMIS. BU NE BICIM BIR İŞTİR YA.

vallsa muratpaşa da baya liseye kuruldu. ama öğleden sonra görevlendirildiğim okula da gittim müdürüyle falan konuşmaya. gittim. sadece tahtaları kurmuşlar. kablolamayı daha yapmamışlar. kasım ayında yapacaklkarmış

okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/kocaeli-btr-ogretmen-gorevlendirilmesi-yapildi-t90186-435.html

kocaelinde hem ilkokul hem ortaokul hemde liseye görevlendirme yapıldı..burdur,ankara,samsunda aynı..yukarıdaki linkte görevlendirme yazısı var kocaelinin..Antalyada ortaokula görevlendirme yapmayanlara sesleniyorum. kim kazandı..ortaokul öğrencileri mi,bilişim öğretmenleri mi,zaten bozulmayan ve garantisi olan liselerin akıllı tahtaları mı? sadece başka branşta olan dersi az olan öğretmenler ve kadrosu merkeze uzakta olup merkezde liselerde görev alanlar.. Antalya merkez il/ilçelerde görev yapanlar boş boş duracak..çoğu anca maaş karşılığını dolduruyor,ekders yok..

SON ÇAĞRI: EK BİR GÖREVLENDİRME İSTİYORUZ..ACİL...

arkadaşlar yazı yeni elime geçti

Ekli dosyalar

• BTRehber_Ogrt_Onay.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 321
Yazıyı gördük tamam da ne heves kaldı, ne istek ne de motivasyon. Bunu isteyerek bilerek yapsalar bu kadar bezdiremezlerdi öğretmeni. Yarın hangi okulda olacağım belli değil. Daha yazı ilçeye ulaşmadı. Okula ne zaman gelecek kim bilir. Üstelik diğer illerde olduğu gibi açıklamalı da değil ve en fazla maaş karşılığı yazıyor. Ders programlarını en az gün olacak şekilde yapın da demiyor. Hangi müdür nasıl kullanacak bunu kim bilir. Ya nedir bu Antalya İl Milli Eğitim'in olayı. NE yapıyor bunlar.. Eğitimde başarılı desen değil.. Bir rekabet var fakat öğretmeni ezerek, ama bakıyorsun başarı var mı sınavlarda öğrencilerde, yok. Bir görevlendirme yazısı bir ayda çıkar mı ya. Yazı çıktı hala elimize ulaşmadı. Her işte kurum neti mail'i kullanan anlayış neden bunun için en ilkel yöntemi kullanıyor. Kasıtlı gibi geliyor.. Beni bu psikolojiye sokan, bizleri böyle bezdiren, yaptığımız meslekten soğutan yönetime de insanlara da hakkımı helal etmiyorum. Bu seneye ne hevesle başladım şimdi ne haldeyim. Yazının çıkmış olması bile hiçbirşey değiştirmedi bende. Şimdi düşünüyorum; haftaya yayılmış olan, aralarda boşluklar olan ders programım ne olacak, hangi okulda nasıl kullanacaklar beni.. Müdürler desen sırf bencilce okulu kendini düşünüyor. öğretmen umurlarında değil. Her işe koşturuyoruz, her okulda farklı farklı bir sürü işle uğraşıyoruz hala sömürme peşindeler emeğimizi.. Ya isyan ediyorum artık. Bu belirsizlikten dolayı her şeye eyvallah dedim bekledim bekledim bir ay oldu geriye dönüp bakıyorum benim kadar parçalanan ve her işe koşturan öğretmen yok ya. HAla müdürün biri seni yazı gelse de iki hafta göndermem diyor. İçimden diyorum görevlendirme gelsin nereye göndermiyorsun diye, susuyorum. Fakat şu anlayışa bakar mısınız okulun işlerinin derdinde beni öğretmeni çalışanı düşünen kim.. Bıktım artık,.. Vesselam

Yazıyı buraya ekleyen öğretmen arkadaşıma teşekkür ediyorum.
Fakat görevlendirmesi yapılmayan arkadaşların içinde bulundukları ruh halini anlıyorum ve sonuna kadar hak veriyorum.
Kadro durumumuz netleşmedikten sonra hepimiz bu durumla karşılaşabiliriz. Görevlendirme yazılarıyla bu iş maalesef bu kadar oluyor.
Sonuna kadar BT öğretmenleri hakkını her platformda dile getirmeli ve bunu gündemde tutmalıyız yoksa Bütün dünya eğitim sistemleri
içinde yer alan Bilgi Teknolojileri programı bizde geriye gitmeye devam edecek.

tcoalngsau' Alıntı:
sakin olun hocam biraz gerilmişsiniz belliki ama bence biraz düzene girecekti işler.

Teşekkürler hocam bu şekilde bile destek oluyorsunuz ancak sakin sakin bekledim haftalardır diyorum ya artık soğudum ve bıkkınlık geldi. Bu tüm bilişim teknolojileri öğretmenlerinde böyle göreviliyorum. Çalışma şartlarım da kötü yani bu sınıfı olmayan lisede 40 kişilik sınıflarda öyle sibir bozucu ve yorucu ki her işe de koşturuyorum o ayrı. Yine de bakalım düzene girecek umarım..

e şimdi ne olacak? ne zaman başlamış sayılcaz? ekdersler de yapıldı..biz o tarihlerde liselerde bulunmadık? neye göre yapılcak ne olacak benim kafam karıştı :?

yazılar okullara ulaşmadı. benim bugün yarın dersim yok görevlendirme için. şimdi ben yarın gidicem mi evede yatış mı? pazartesi ne olacak?
bu neya adam akıllı bir açıklama yok yayınladıkları yazıda :-1:

görevlendirme onayın çıktığı tarihten itibaren geçerlidir. ancak ilgili okulda göreve başlama yazınız bildirildikten sonra başlar ekders ücreti tahakkuku
o yüzden ne kadar erken göreve başlarsanız o kadar erken erken almaya başlarsınız .

Geri