Antalya BT Rehber Öğretmen başvuruları hakkında...

Kodla Büyü
guldenmy' Alıntı:
bir arkadaşımın görev yaptığı okuldaki bt öğretmenine bt rehber öğretmen görevlendirilmesi yapılmış bunu da bugün telefonla haber vermişler :D

hocam ortaokul mu lise mi arkadaşınızın görev yeri?

ortaokulda görev yapıyor. 11 saat dersi varmış kendi okulunda. 3 gün liseye görevlendirmişler. ben de başvurdum ama aynı bölgede olmamıza rağmen bizim okula hiç haber gelmedi

Arkadaşlar il formatörümüz Serkan Beyle defalarca görüştüm.( 1. madde de belirtildiği gibi) Fatih projesinde boşta kalan yani tercih yapılmayan 26 okul varmış, sabahtan 34 müş 26 ya düşmüş , 8 ini ikna etmişler yani. Fatih projesindeki okullar dolmadığından dolayı ortaokullara görevlendirme olmayacakmış. Bende btr için müdür yardımcılığından ayrılmıştım. Görevlendirmem olmayacağı için mdr yardımcılığına tekrar başvurdum. oluru bekliyrz. Olan arada bizim ek derse oldu.. Hayırlısı......

namra' Alıntı:
Arkadaşlar il formatörümüz Serkan Beyle defalarca görüştüm.( 1. madde de belirtildiği gibi) Fatih projesinde boşta kalan yani tercih yapılmayan 26 okul varmış, sabahtan 34 müş 26 ya düşmüş , 8 ini ikna etmişler yani. Fatih projesindeki okullar dolmadığından dolayı ortaokullara görevlendirme olmayacakmış. Bende btr için müdür yardımcılığından ayrılmıştım. Görevlendirmem olmayacağı için mdr yardımcılığına tekrar başvurdum. oluru bekliyrz. Olan arada bizim ek derse oldu.. Hayırlısı......
Peki liselere görevlendirme yapılmış mı ne zaman başlanacakmış hala herhangi bir cevap gelmedi okullara veya ilçe memlere.

görevlendirme yazısı bugün valiliğe gitti. anlayacağınız tekrardan görevlendirme yazısı valiliğe gitmeyeceği için bu dönemki görevlendirmeler bitti. sadece liselere görevlendirmeler yapılır, ortaokullara bu dönemlik yyok. 2. dönem arkadaşlar liseleri dolduramazda ortaokullara yine yok.

arkadaşlar liseleri niye yazmak istemiyorsunuz..zaten akıllı tahtalarla ilgili çoğu işleri vestel yaptı..5 yıllık garantisi de var..bana liseler çok külfetli olmayacak gibi geliyor ama yanlış mı düşünüyorum acaba? ben ilk sıraya lise yazdım yanlış mı yaptım acaba??

belki düz mantık olacak ama
bari ilçe ilçe yapsalardı.
örneğin bizim ilçede sorun yok.bizim ne yapmamız lazım, açık olan ilçelerede mi yetişmemiz lazım.
ayrıca diyelimki 20 okul var 8-9 tane öğretmen var. diyelim ki 5 tanesi istedi. nasıl olacak her öğretmene 4'er tane okul mu verecekler
mutlaka açık olan okullar olacak.
ayrıca manisa mem http://manisa.meb.gov.tr/www/acele-ve-g ... icerik/352 linkte dediği gibi ilçe ilçe yapmış.
her zaman olduğu gibi her il kendi kafasına göre takılıyor.
ne diyelim hayırlısı olsun inşallah.

Görev yaptığım ortaokulda her sınıfta bilgisayar,akıllı tahta (panel tipi) var..eski sistem olduğu için daha çok arıza verebiliyor,yani bilişim rehber öğretmene liseden fazla ihtiyaç var.

Lise idarelerinin bilişim normu açmamasının sıkıntısını bizler çekiyoruz. benim görev yaptığım ilçedeki çoğu lise en az 4 şube.... 9.sınıflarda olan bilgi tek. dersi 2 saat. 4*2=8 ..yani önceden önlemini alsalardı her lisede 1bilişim öğretmeni zaten olurdu. 2.husus liselerde o kadar öğretmen var bilişimi seven,belgesi olan..müdürlerin onları kendi okulunda ikna etmeleri ve görev istemeleri gerekirdi.

Ortaokulların suçu ne... Fatih projesinden kurulan sistemler zaten ilk sene sağlam çalışır.. Ortaokulları görmezden gelmek Fırsatları arıtma Teknolojiyi iyileştirme projesinin neresine sığar.. Teknolojiyi iyileştirmemiz gereken yerler eski teknolojilerin kurulu olduğu yerler değil midir?

selamlar..

Arkadaşlar dün Antalya' dan Serkan beyle görüştüm görevlendirmeler taslakta hazırmış sadece imza bekliyormuş hatta ben görevlendirilmedim. Yazının eli kulağındadır, hepimize hayırlı olsun.

hulyacanan' Alıntı:
Arkadaşlar dün Antalya' dan Serkan beyle görüştüm görevlendirmeler taslakta hazırmış sadece imza bekliyormuş hatta ben görevlendirilmedim. Yazının eli kulağındadır, hepimize hayırlı olsun.
görevlendirmeler her okula mı yoksa sadece fatih projesi kapsamındaki okullara mı hocam, bu konuda bilginiz varmı

memoras' Alıntı:
hulyacanan' Alıntı:
görevlendirmeler her okula mı yoksa sadece fatih projesi kapsamındaki okullara mı hocam, bu konuda bilginiz varmı

Hocam benim ilk tercihim kendi okulumdu yani ortaokul. Fakat ikincî tercihîme görevlendîrme verilmîş. Fatih projesi olan bir Lise. Sanırım sadece liselere görev verildi...

nameno' Alıntı:
memoras' Alıntı:
hulyacanan' Alıntı:

Hocam benim ilk tercihim kendi okulumdu yani ortaokul. Fakat ikincî tercihîme görevlendîrme verilmîş. Fatih projesi olan bir Lise. Sanırım sadece liselere görev verildi...
görevlendirme yazıları geldimi hocam sizlere

evet arkadaslar sadece fatih projesinin olduğu liselere görevlendirmeler yapılmış.
hayırlısı olsun.

saltan' Alıntı:
evet arkadaslar sadece fatih projesinin olduğu liselere görevlendirmeler yapılmış.
hayırlısı olsun.
birde görevlendirme listesini görseydik.yazı varsa ekleyin arkadaşlar lütfen

Maalesef yayınlanmadı. Yazı henüz gelmedi. Milli eğitimden öğrendim ben. Yarına kadar da gelirse yazı ve listeler iyi olacak.

ne bekliyorlar madem belli olmuş? at sırtında belgeler gelmiyor heralde.bir e- mail ile yolliyacaklar okadar :-1:

ben de anlamıyorum..bu iş beni iyice sinir etti..bayram sonrasına kalmasa bari görevlendirmeler :verymad: :verymad:

10 gün önceden öğrendim hangi okula görevlendirildiğimi. Hala yazı yok hala yok. Neyi bekliyorlar ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim. Hakikaten sinîr bozucu. Artık şunu düşünmeye başladım, Antalya Mem bilerek uzatıyor süreyi. Geçen sene formatörlük görevlendirmelerinde de sorun çıkarttılar iki hafta bizi rezil ettiler.

bugün mesai bitimine saniyeler kala açıklarlar ilçelerdeki çalışanlarda saniyeler önce sistemi kapatmış olur sonra pazartesi beklenir. pazartesi olur bizlerden daha önemli yazılar vardır önce onlar işi bilmeyen memurlar tarafından gönderilir. hatalı gönderdikleri için düzeltelim diye uğraşırlar ve akşam olur bizim yazı salı ya kalır. salı bayram öncesi olduğundan memurlar işi savsaklar bayram alışverişi gibi (bizler okuldayız tabiki hakkımız yok) ve bizim yazı unutulur. bayram sonrasına hayırlısı inşallah arayerde unutup gitmezler... herkese iyi bayramlar şimdiden

Benim de sinirlerim bozuldu siz yine öğrenmişşiniz ben daha bilmiyorum neyi bekliyorlarsa

Hocam başlsyscağımız günü bilmiyoruz daha. Bir yazıyı göndermek bu kadar zahmetli değildir herhalde

Geri