ANKET:@Engelsizinternet Paylaşılsın-Paylaşılmasın?

Kodla Büyü

Tenten

Süper Üye
Süper Üye
Değerli Bilgisayarbilişim Takipçileri,
Üyelerin bilgi, görgü ve deneyimlerini paylaştığı bir forumda üye olarak yapılan paylaşımlardan çok yararlanıyorum. Aynı şekilde küçük deneyimlerin diğer üyelere de yararlı olabileceğini düşünerek pratik bilgileri paylaşmaya çalışıyorum. En son özellikle @engelsizinternet için iki adet program adını forumda paylaştım. Ancak sitede konular paylaşılırken, anladığım kadarıyla daha önceden programları kullanan üyeler konunun silinmesi için başlık aşmış bulunuyorlar.
"Konu silinsin, Paylaşım kaldırılsın ben konuyu biliyorum, MEB filtrelerini kontrol edenler burayı takip ediyor, kısa sürede bu programlarda filtrelere takılacak" diyorlar.
Paylaştığım program son derece kullanışlıdır, uzunca süredir, kullanılmaktadır (İNTERNET Süzgeç servisi konuyu mutlaka biliyordur) kullanılabilecektir. En önemlisi virus, güvenlik konusunda niteliklidir. Bankacılık işlemlerinizi dahi yapabilirsiniz. Sağdan soldan güvenlik açığı oluşturacak denemelere ihtiyaç kalmasın.
Son Söz: İnternet filtre işlemleri ile ilgili bilgisayarbilişimde paylaşım yapılıp yapılmayacğaına üyeler olarak görüşünüze ihtiyacım var. Çünkü bildiğim daha birkaç adet pratik çalışan uygulama bulunmaktadır.

Hocam ben paylaşım yapılmaması taraftarıyım... İnatla da her yere yazacağım... Bu tür paylaşımlar ancak duyurulmadığı zaman yaşar. Buluyorsanız varın siz girin ama ne olur burada paylaşmayın ki kalıcı olsun... Bu sitede aynı hatayı ben yaptım. Yardımcı olmak adına Her bulduğum yöntemi burada paylaştım
Olan gene bana oldu. Ben giriyorum sizin anlattığınız yolla değil, yaşaması için de paylaşmayacağım

Geri