Ankarada robotik kodlama eğitimi

Kodla Büyü
tEŞEKKÜRLER , geçen sene game show vardı bilişim garaj akademi vardı onlar gene var mı hocam . Tinkercad ile scratch mi olacak?

arkadaşlar gerek code.org üzerinden çalışmalar yaptırdım gerekse de strach üzerinden çalışmalar yapıyoruz. Öğrencilerde bir sıkılganlık, boşvermişlik var. Umursamaz tavırlar, bilgiyi çabuk tüketiyorlar.

Tüketim çağında yaşıyoruz hocam. Çocukların kendilerini bu konulara adamaları ve sürekli uğraşmaları çok zor. Mümkün olduğu kadarını öğrendikten sonra gerisi ilgiye kalıyor hocam. Diğer derslerde de durum aynı.

Bu eğitimin dökümanlarına Ankara dışında olanlar için erişim imkanı var mı?

Ben de 5 grup ile başvurdum ama başvuru fazla olacak ve takımlarımızın goturemeyecegiz

Oooow hocalarım maşallah. İddialısınız. Biz bir ekiple başvurduk. İnşallah seçiliriz.

sanki kodlama öğrenmeye sadece Ankaradaki öğrencilerin hakkı varmış gibi davranılması ne acı..

Başvuru sayfasında ortaokullar için eğitim perşembe yazıyor.Ama okula gelen yazıda eğitim günü için öğrenciler Pazartesi öğretmenler salı yazıyor.Hangisi doğru?

sariyildiz' Alıntı:
Başvuru sayfasında ortaokullar için eğitim perşembe yazıyor.Ama okula gelen yazıda eğitim günü için öğrenciler Pazartesi öğretmenler salı yazıyor.Hangisi doğru?

okula gelen yazıyı paylaşır mısınız :)

bizim okula da geldi liseler ptesi sabah ortaokullar ptesi öğleden sonra, ilkokullar salı öğleden sonra diyor.

ek

Ekli dosyalar

• RENCİLERE YÖNELİK KODLAMA VE EĞİTİMİ VE YARIŞMASI.rar
    796.6 KB · Görüntüleme: 96
İlçe milli eğitim otobüs ayarlasa bir kamyon öğrenciyle katılırdım ama işte şartlar müsaade etmiyor :puhaha:

"Başvurular kapanmıştır.

Başvurular değerlendirilerek, e-posta üzerinden bildirim yapılacaktır.

İlginize teşekkür ederim."

Geri