ANKARADA ÇALIŞAN ARKADAŞLAR İTİRAZ KONUSUNDA İŞ SİZE DÜŞÜYOR.NEDEN Mİ?

Kodla Büyü

teteni

Üye
Eğitek itiraz başvurusunun 5 gün içinde dilekçeyle eğitek genel müdürlüğüne yapılması gerektiğini belirtmiş.Evrak kayıt tarihinide eğitek deki evrak kayıt tarihi yapmış(resmi yazıların ne kadar hızlı gittiğini bilmeyenimiz yoktur).10 ytl para isteniyor.ben ordu dan itiraz etsem dilekçem 10 günde gitmez bile .yanlış olduğunu düşündüğümüz sorular var.bir el atsanız bu konuya .en azından birlikte bir dilekçe düzenleyip gönderemezmiyiz. ne dersiniz?
hangi sorular derseniz forumda paylaşırız.

hocam sınav açıklanmadan itiraz olmaz senin dediğin sorulara itiraz herhalde. onun için idare mahkemesine gideceksin dediler

viper33' Alıntı:
hocam sınav açıklanmadan itiraz olmaz senin dediğin sorulara itiraz herhalde. onun için idare mahkemesine gideceksin dediler
2. müdür yardımcılığı sınavında mahkemenin yanlış sorular var deyip bakanlığın yeniden değerlendirme yapması örnektir. Yani sorulara itiraz idare mahkemesidir. Sınav sonucuna itiraz eğitektir.

evet sorulara itiraz demek istemiştim.

2.10.SINAV İTİRAZLARI

a. Sınav sorularına yapılacak olan itirazlar internetten yayımlanmasından
itibaren en geç 5 (beş) gün içinde, sonuçlarına itirazlar ise sonuçların ilanından sonra en
geç 3(üç) gün içinde dilekçeyle Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’ne yapılabilecektir.
b. İtirazların incelenmesi için aday T.C. Ziraat Bankası Beşevler Ankara
Şubesindeki Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin
5495218/5001 numaralı hesabına 10 (on) YTL yatırılması gerekmektedir.
c. İtirazların cevaplanmasında Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü genel
evrak kayıt tarihi dikkate alınacaktır.
d. Faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
e. Başvurusu/sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da
çıkarılan, adayların konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacaktır.
f. Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C. kimlik numarası
belirtilmeyen, banka dekontu eklenmemiş, imza ve adresleri olmayan dilekçeler dikkate
alınmayacaktır.

bu açıklamaya göre yazmıştım...

Geri