Ankara/yenimahalle Norm Fazlası Atamaları Puan Paylaşımı..

Kodla Büyü

ogretmen006

Süper Üye
Süper Üye
puanım 55 yenimahallede olanlar en azından bakalım bize ilçe grünüyormu birde eş durumunu dikkate alırlarmı

puanım 81
eş durumunu da gözetilir diye okumuştuk bi sınıfçı arkadaşla ama emin değilim. zaten konu meb iken emin de olamam :shock:

ankarada normu şişiren eş durumuyla gelenler oluyor ne yazık ki ,3-5 sene sonra eşi asker,hakim,savcı olanların tayini çıkıp gittiğinde sorun olmuyor olan devamlı ankarada yaşayanlara oluyor...

Re: Ankara/yenimahalle açık okullar

İLÇE ADI BRANŞ KODU BRANŞ ADI OKUL/KURUM KODU OKUL/KURUM ADI Norm  Mevcut  Atanan  Ayrılan  Görev  Sıra Ders Yükü İhtiyaç
Yenimahalle 1119 Bilişim Teknolojileri 308263 (308263) Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 3 2 0 0 1 0 115 1
Yenimahalle 1119 Bilişim Teknolojileri (745631) Halide Edip Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 1 0 0 0 0 0 13 1
Yenimahalle 1119 Bilişim Teknolojileri (709492) Hazar İlkokulu 1 0 0 0 0 0 12 1
Yenimahalle 1119 Bilişim Teknolojileri 123311 (123311) Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu 2 1 0 0 0 0 1

toplam 4 açık bozdur bozdur harca

ogretmen006' Alıntı:
İLÇE ADI BRANŞ KODU BRANŞ ADI OKUL/KURUM KODU OKUL/KURUM ADI Norm  Mevcut  Atanan  Ayrılan  Görev  Sıra Ders Yükü İhtiyaç
Yenimahalle 1119 Bilişim Teknolojileri 308263 (308263) Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 3 2 0 0 1 0 115 1
Yenimahalle 1119 Bilişim Teknolojileri (745631) Halide Edip Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 1 0 0 0 0 0 13 1
Yenimahalle 1119 Bilişim Teknolojileri 123311 (123311) Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu 2 1 0 0 0 0 1

hocam siz bu listeyi nereden aldınız...il açık kontenjanları yayınladımı??

pinarsan83' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:

hocam siz bu listeyi nereden aldınız...il açık kontenjanları yayınladımı??
okula mail geldi bugun ordan aldım yenimahallenın sadece

hazar mı? :eek: o okul dökülüyo yahu bt sınıfını da dağıtacaklardı geçen sene neyine norm açığı varmış? töbe estağfirullaaaah!!!

Böte mezunları anadolu sağlık mesleklere atanabiliyor mu arkadaşlar?

Ben de yenimahalledeyim, puanım şimdilik 48 aranızda en düşük puanlı olan benim galiba :)

Hayır hocam, en düşük puanlı sanırım benim :(

özür durumuyla geldiğim Ankara' nın ilçelerine de gitmek varmış, bu nasıl iş anlamadım :?

Puanım: 46, napcam bilmiyorum :( stressliyim.

_miracle_' Alıntı:

özür durumuyla geldiğim Ankara' nın ilçelerine de gitmek varmış, bu nasıl iş anlamadım :?

24 puanlı varmış hocam hangi okuldasın sen

puanım 105 arakdaşlar anlamadığım bişey varr yenimahalle bölge normu kaçta kaldı? benim 10 saat dersim vardı .. :((

haftalık ders saati kaçta kalmış onu merak ediyorumm ...benim müdürüm eksik girmiş normlarıı deli olucammm :(((

ogretmen006' Alıntı:
_miracle_' Alıntı:

26. bölgedeyim hocam, 4 saat ders + kulüp var...

sizde durum nasıl?

ogretmen006' Alıntı:
_miracle_' Alıntı:

kim ise kötü oldu bu iş valla... muhtemelen eş durumudur , ve BCD ilcelerine gitmek de söz konusu.. çok yanlış bi uygulama...

Arkadaşlar ben de yenimahalledeyim. puanım da 35 :( ben de özür durumuyla geldim. okulumda 11 saat dersim var. ama norm sıfır.

ne olacak halimiz? hadi bizim branşın hiçbir okulda yeri yok :D ağlanacak halimize gülüyorum.

bizim okulda fazla ing öğrt de var. bu sene fazla ama seneye tekrar ihtiyaç olma durumu varmış. ilginç...

örtmnoldum' Alıntı:
Arkadaşlar ben de yenimahalledeyim. puanım da 35 :( ben de özür durumuyla geldim. okulumda 11 saat dersim var. ama norm sıfır.

ne olacak halimiz? hadi bizim branşın hiçbir okulda yeri yok :D ağlanacak halimize gülüyorum.

bizim okulda fazla ing öğrt de var. bu sene fazla ama seneye tekrar ihtiyaç olma durumu varmış. ilginç...
hangi okul hocam

desenizee saçma sapan durum devam ediyor...11 saatle hala norm fazalasıysak acaba üst sınır kaç??

Puanım 57 ve 14 saat ders+kulübüm var
yenimahalle hastane metrosuna yakın yeşilevler ortaokulundayım
iki kişiyiz diğer arkadaş btr öğretmeni

Yenimahalle Halk Eğitim Merkezi ne ne oldu? görünmüyor listede?

BÖTE mezunları anadolu sağlık lisesi ve Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yazabiliyor muydu arkadaşlar?

Sıralamada bir iş mi dönüyor arkadaşlar???

ben sondan 3.cüydüm, şu anki sıralamada sondan 2.ciyim (yani en düşük puanlı 2.ciyim)

sizde durum nasıl? bir kontrol etseniz? :eek:

Geri