Ankara yeni BTR görevlendirme başvurusu açmış !

Kodla Büyü
asıl sıkıntı ne zaman olacak biliyor musunuz? ikinci dönem btr başvurusu alırken yine aynı şekilde fatih olan okulları birinci sıraya yazmamızı isteyecekler. ve görevlendirmeye hizmet puanı yüksek olandan başlanacağı için. Puanı yüksek olanlar kendi okulunda görev almak istese de fatih olan okula yerleşecek puanı düşük olanlar ise istedikleri ve ikinci tercihlerine yazdıkları okula. yani adaletsizlik olacak. aynı zamanda zorlama yüzünden btr ye başvuru azalacak.

ben de bilisim06@meb.gov.tr adresine mail attım. benim kafamı kurcalayan şey neden kendi okulumuzda görevlendirilmiyoruz.
hem kendi okulumda derse girip hem de nasıl başka okula btr olarak gidicem. :verymad:

Beyler 1. tercihi boş geçip 2. tercihe kendi okulunuzu seçseniz sistem kabul etmiyor mu?

otherm' Alıntı:
Arkadaşlar bu başvuru sadece Fatih Projesinin uygulanacağı liselere mi olacak ?İlkokul ve ortaokullarda görev yapan biz formatörler başvuru yapacakmıyız ? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim ...

Ek görevlendirme yapılıyor. Zaten formatörlerin tamamı BTR oldu. Öncelikle Fatih prj. olan okullara gönderecekler sanırım...

zafer_can' Alıntı:
örtmnoldum' Alıntı:
ben de bilisim06@meb.gov.tr adresine mail attım. benim kafamı kurcalayan şey neden kendi okulumuzda görevlendirilmiyoruz.
hem kendi okulumda derse girip hem de nasıl başka okula btr olarak gidicem. :verymad:

Cevap alabildiniz mi? Ben dünden bu yana bekliyorum
hocam yukarıda sorduğum soruya cvp alamadım ama şöyle bir mail geldi.

Hocam ben okulunuzu sistemde açtım. ancak öncelik fatih projesi kapsamında kurulum yapılan tüm okullara görevlendirme yapılmadıkça diğer okullara görevlendirme yapılmayacaktır. sadece kendi okulunuzda görevlendirilmek istiyorsanız başvuru formuyla beraber bir dilekçe verirseniz ilçenizde bulunana proje kapsamındaki okullar dolarsa kendi okulunuza değerlendirilirsiniz.

Geri