Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Ankara yeni BTR görevlendirme başvurusu açmış !

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında otherm tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. otherm

otherm Seçkin Üye Seçkin Üye

2. otherm

Arkadaşlar bu başvuru sadece Fatih Projesinin uygulanacağı liselere mi olacak ?İlkokul ve ortaokullarda görev yapan biz formatörler başvuru yapacakmıyız ? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim ...

3. justified_tg

justified_tg Site Gezgini

Hocam az önce okula gelen yazıyı okudum ek gorevlendirme yazıyor. Yazıdan anladığım kadarıyla eski görevlendirmeler devam gibi ama emin olmak için il milli eğitimin verdiği linki takip ediyorum. Başvuru sayfası açılırsa görevlendirme isteriz. açılmazsa zaten eski görevlendirmeler devam ediyor olmalı.

4. esenordelarthe

esenordelarthe Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

özellikle ikili öğretim yapan okullardaki ikinci öğretmenler, çalışma saatleri uygun olmadığı için formatörlük yapmayan öğretmenler şimdi başvuracaklardır.

5. spring

spring Seçkin Üye Seçkin Üye

link çalışmıyorr bilgisi olan arkadaş varmı? okullara yeni görevlendirme esasları gelmiş ... müdürüm inceliyor bakalım üzerinde konuşacağız... tam olarak neler değiştiricekler ???

6. seferzafer

seferzafer Seçkin Üye Seçkin Üye

geçen hafta okulda yoktum, bu BT rehber öğretmenlik yazısı resmi yazı ile mi geldi okullara. bi araştırayım. ilkokulda formatörüm, branş Bt. böyle devam ediyoruz galiba.

7. otherm

bizede gelmedi o yazı bende ilçedeyim ortaokuldayım

8. ealtunbilek

ealtunbilek Site Gezgini

Geçen hafta bilişim teknolojileri rehber öğretmenleri çalışma esasları ve görevleri ile ilgili 3 sayfalık bir yazı gelmiş okula. Henüz başvuru için bir yazı gelmedi ama ankara eğitici sayfasında 10.10.2012 mesai bitimine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen teslim edilecektir diye yazılmış. Başvuru süresi çok kısa.

9. Por Favor

Por Favor Aktif Üye

Halen “Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretemeni” olarak görev yapan öğretmenlerimiz 04.10.2012 tarihinden itibaren “Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni” olarak aşağıda belirtilen görevleri yapmak üzere 25 .Ocak.2013 tarihine kadar görevlerine devam edeceklerdir.

10. bilerzen

bilerzen Seçkin Üye Seçkin Üye

http://www.ankaraegitici.net/?p=71

"Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmenliği sona erdi. Okullarımızda bulunan BT sınıflarının ve Fatih Projesi Kapsamında okullarımızda kurulan teknolojik donanımların daha etkin ve verimli kullanılabilmesi amacıyla Bilişim teknolojileri Formatör Öğretmen Görevlendirmesi yapılmaktadır.

Ancak Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 28.09.2012 tarih ve 16791 sayılı yazısı ile Görevlendirme ve çalışma esasları ve değiştirilmiştir.

Halen “Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretemeni” olarak görev yapan öğretmenlerimiz 04.10.2012 tarihinden itibaren “Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni” olarak aşağıda belirtilen görevleri yapmak üzere 25 .Ocak.2013 tarihine kadar görevlerine devam edeceklerdir.

Görevlendirme ve Çalışma esasları için Tıklayınız."

DİYORRR

11. spring

:+1:

12. nevzat20

nevzat20 Site Gezgini

hocam sakarya mem den gelen yazıda formatörlüklerin iptal edilip tekrar başvuru alınacağını yazıyo

13. spring

başvuru süresi çok az 08/10/2012- 10/10/2012 arası diyor bir an önce netleşmessi lazım okullara da bu yazı gelmeli bence..

14. aaaxxaa

aaaxxaa Üye

şu an formatör olanlar mı başvuracak yoksa herkes mi öğlen oldu halen okula gelen yazı yok...

15. bilerzen

bilerzen Seçkin Üye Seçkin Üye

bu cümleye göre ankarada formatör olanlardan tekrar başvuru alınmayacak otomatik olarak bt rehber öğretmeni olarak devam edecek..

çalışma şartları ve zamanı değiştiği için yeniden başvurmak isteyenler olabilir. onlar da şimdi başvurcaklar sanırımmm..

16. tubilubba

tubilubba Aktif Üye

bizim idare çalışma saatlerinde 30 saat yazmadığını söyledi trabzon mebin yazısını sundum bizi bağlamaz dedi. ikili eğitim veren okullarla ilgili maddeyi söyledim biz tekliyiz dedi benim için saatler aynı zaten başka avantajıda yok

17. tubilubba

tubilubba Aktif Üye

neler değişti? çalışma saatlerini izah edebildiniz mi

18. yasarsahbaz

yasarsahbaz Hiperaktif Üye Hiperaktif

Okuluma yazı geldi beyler. Ek görevlendirme bu. Anladığım şu; formatörler devam ediyor, formatörlüğe başvurmayanlar rehberliğe başvursun diye ek başvuru açmışlar. Mesela tercih kısmına girdiğinizde şu an formatörü olan okullar listede çıkmıyor.

19. zafer_can

zafer_can Seçkin Üye Seçkin Üye

Bizim okul ikili öğretim yapıyor ve birimiz formatörüz. Diğerimiz de formatör olmak istiyor fakat listede okul ismi çıkmıyor ne olacak peki bu durumda?

20. spring

açıklamaya çalıştım ifadeler çok net zaten..adam sesini çıkarmadı zaten tekli öğretim bakalım zaman göstericek neler bekliyor bizi...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal