ANKARA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
Herkese merhaba. Ankara BÖTE 2003 Mezunuyum. Şu anda Diyarbakırda Görev yapıyorum. Zorunlu hizmetin bitmesine 2 yılım kaldı :D ... Nurse yi tahmin ettim ama Ghost bi ip ucu verde seni de hatırlayalım...

Kesinlikle...

Yozgattan kayseriye ha orhan.. bende anamurdan-d.bakıra... Bizim elemanlardan kimsenin haber yok heralde buradan. Hoş bende tesadüfen buldum.. Site adresini tanıdık bildiklere bi e-mail atalım.. Ha bu arada ne zaman evlendin. Çocuk var mı? Hayırlı olsun diyelim biraz geç de olsa...

ya arkadaşlar ank. ünv. den çok azızı bu bizim suçumuz değil tabi de haber verelim arkadaşlara falan demi ama ezik kalmayalım mdiğerlerine göre:D İki elin parmaklarını geçelim en azından :twisted:

böte 2003 mezunuyum bende. arkadaşlarımı burda görmek gerçekten sevindirici :D

şimdi kimse çıkartamaaz benim kim olduğumu. en iyisi sööliyim :wink: pınar :mrgreen:

pınar hoşgeldin seni aramızda görmek güzel.... adını vermesen az daha çıkartamıyordum :)

abimel seni çıkartamadım resim biraz karanlık, bir ipucu versen...beni tanırsın belki, alttan ders alırıdm sizinle..

Slm millet Ankara Üni. Böte 2005 mezunuyum. ilk görev yerim Aydın idi şimdi Tunceli Hozattayım. Geç buldum siteyi ama iyiki buldum.

A.Ü DENİM

A.Ü.2005 BÖTE mezunuyum.ilk olarak aydına atandım daha sonra eş durumu il Tunceli Hozata geldim. İyiki sizlere rastladım.

Hocam eşiniz yanınıza gelemedi sanırım, Aydın dan Tunceli sizin için zor olmuştur .
Ama önemli olan Mutluluk, mekanlar sevildikçe güzel..rabbim mutluluğunuzu daim etsin

ne guzel ghost ya iyi ki kurdun bu siteyi toplanmaya başlıyoruz yavaş yavaş.bu arada soncel sen beni tanıdın da ben seni tanıyamadım:)

merhaba 2005 mezunuyum ankara-mamakta çalışıyorum. formatörlük gelmeseydi daha bulamıcaktım burayı işim düşünce geldim :p iyiki de gelmişim
ceny çok çok mutlusundur umarım hak ediyosun ;)

hatırlayamayanlara...

soncel= Serkan ÖNCEL / MERSİN
Pınarda bulmuş burayı çok güzel. Orhan elimizde olan e-mailler mail atalım arkadaşlarla buluşalım demiştim sana, ama ev taşıma telaşı içinde ben kimseye ulaşamadı. Şimdi elimdeki maillere ulaşmaya çalışıcam.. Sizlerde aynı işlemi yaparsanız sanırım daha çok kişiye ulaşırız.

meraba arkadşlar cevaplamam biraz gec oldu ama nete giremiyodum son 1 hafta neyse bende diyarbakır merkezde 100.yıl iöo na atandım okul çok ii deil okuldan ziyade cevresi berbat :cry:
soncel hocam senınde diyarbakırmış okul hangisi nasıl iimi?

herkese selam . Bende selçuk 2002 mezunuyum. Galiba arnızda en eski olan benim. Bu arada ÇPL'de çalışmak zor mu?

slm millet ben de a.ü. Böte 2005 mezunuyum. Ceny ve roksalan'ı kocaman öpüyorum. site süper. görüşmek üzere. Siteyi önerdiği için roksalana da tesekkür ediyorum. byee

yesime..

Diyarbakır merkez Ali Emiri İ.Ö.O. dayım. okulun d.bakırın en iyi okullarından biri zaten 4-5 tane var merkezde çok iyi okul.. Yeni atamaymışsın, şehirle okulla yada herhangibişeyle ilğili yardımcı olabileceğim birşey olursa mutlaka söle serkanoncel@gmail.com burdan da yazabilirsin, siteden de görüşebiliriz.
Doğu görevi için çok iyi bir yer d.bakır. O açıdan için rahat olsun. Okulunun etrafı dediğin gibi pek iç açıcı değil ama evin nerde olduğu daha önemli.. Kendine iyi bak. Dediğim gibi yardımcı olabiliceğim herhangibişey olursa mutlaka iletişime geç..

Geri