Ankara il içi tayin 2016

Kodla Büyü

cmos

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar
http://ikgm.meb.gov.tr/www/ogretmenleri ... icerik/596
takvim yayınlandı.
Ankara'da il içi tayin isteyecekler ilçenizdeki boş normlar hakkında ya da kendi okulunuzdaki boş normlar hakkında bildiklerinizi yazarsanız iyi olur. Okulları tek tek aramamız gerekmez. Puanlarımız da önemli tabii.
Aksi durum olmazda ben tayin isteyeceğim.
Herkese hayırlı tayinler dilerim.

Yok mu Ankara içinde başka tayin isteyen? Yakınınızdaki okullardan norm bilgisi verebilir misiniz?

Puanım 153 bende tayin isteyeceğim. Bizim okulda zaten 3 öğretmeniz. Karapürçek orta okulundayım. Tavsiye etmiyorum.

yenimahalle de benım bıldıgım ıhtıyac olan yer yok gibi bende iliçi isteyeceğim 26 saat ders tek ogretmenım artı btr vs. okul işleri resmen 3 kısılık calıstım bu sene

fatih5506' Alıntı:
ahmetismet' Alıntı:
tenten' Alıntı:

Gölbaşında ihtiyaç yazmamışlar. İnşallah il dışına açarlar. Gölbaşındaki arkadaşlardan görüş isteriz.

İl içinde acilmayan yerler il dişinda acilirmi. Sunu demek istemiyorum, il içinde bosalip acilirmi demek istemiyorum. Direk il dişina saklanan olur mu?

Zannetmiyorum. İl dışına genellikle kenar ilçeler zorunlu hizmet bölgeleri açılıyor. Ankara için söylüyorum

3-4 yıl öncesine kadar hemen hemen herde boş yer vardı. şimdi neredeyse kimse kıpırdayamıyor. bilişim kadrosunda ankara da yükünü almak üzere anlaşılan.

Re: Ynt: Ankara il içi tayin 2016

klmno' Alıntı:
rotasyon tel care
He canım.3 kuruşa var beş köfte.
Herkes doğunun köylerinde başlayıp, yine köylerde kenar semtlerde 15-20 yıl gezerek yılllarca çalışsın ve tırnakları ile puan toplasın.İstediği mahalleye gelsin....

Sonra hizmet puanı yerine, yeni bir element icat edilsin ve hoop sonra yine köylere dönsün.

Uyansana.Rotasyonla günün geldiğinde sende gezeceksin.

Daha kötüsü çocuğunun öğretmenide gezecek.Yıllar sonra liseye giden ve öss na hazırlanan çocuğunun öğretmeni de rotasyon sırası kendine geldiğinde, ne iştahla ders anlatır değilmi ama.Yoklamayı alır ve saatini doldurur. Sonra günlerini sayar.Sende çocuğunun aldığı puanları :lol:

Bende onu diyorum
Rotasyon olsun ki sabunluk bazi arkadaslar yer degistirsin biz de oralara gelelim

klmno' Alıntı:
gorev yaptığım okulda 77 den beri görev yapan 5 tane öğretmen var.
Zamanında orası belkide kimsenin tayin istemediği kenar mahalle yada köy idi.Çekmiş cefasını, sürsün sefasını.Neticede hakkı ile gelmiş.puanı da az değildir zaten.Gideceği yer, dahada merkez :smile:

klmno' Alıntı:
Bende onu diyorum
Rotasyon olsun ki sabunluk bazi arkadaslar yer degistirsin biz de oralara gelelim
Gelip gidecen.yani çelebi olacan.

Çocuğunun öğretmenide gezecek.Tırnağı ile geldiği Okuldan yallahlanacağını anlayınca da(aidiyet duygusu kaybolacak) sınıfta laylaylom havasında olacak.
Senin çocuk ta laylom havasında sınava girecek.
SonrasıMI??? ....tabiki İŞKUR :grin:

klmno' Alıntı:
Yani anlayacaın.
Eğer çocuğun ilkokul son, orta son yada lise son sınıfta ise;
ve bende çocuğunun öğretmeni isem;
Seneye bu okuldan kesinlikle meçhul bir okula gidecek isem;
Senin çocuğunun gireceği hayati sınavı Bana yeterince dert olurmu?
Seneye yokum nasılsa.İsteyen istediği şekilde performans beklesin.
Sen bu öğretmenin yerinde olsan verimin nasıl olur???

Yani küçük bir Empati yaptım. Bence Eğitim sistemi heryerde olumsuz etkilenir.

Ben buna hic katilmiyorum
30 yil bir okulda gorev yapan ogretmenin yetistirdigi nesil ortada
Buradaki cocuk ne ise gidilecek yerdeki cocukta odur

Olan yeni nesle olur.Yukarıda olacakları yazdım.
Sende sanırım yeni süper kurtarıcımız oluyorsun.
Aslında bize lazım olan herhalde; Kendini kurtarıcı ve üstün bir eğitimci zannedenlerden kurtaracak BİR KURTARICI :lol:

ankara il içi 2016 tercihlerde açık olan okullardan hangi tercihleri kaç puanla yaptınız. yazan olursa bazı öngörülerde bulunabiliriz. mümkün mü acaba.

Karapürçek nasıl bir yer yaşam açısından, bir de Battalgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nasıldır bilen var mı?

Geri