Ankara Hizmet içi Eğtim için Konaklama yeri?

Kodla Büyü

BlackFrost

Site Gezgini
Merhabalar, Ankara Hizmetiçi Eğitim merkezin 1 haftalık program için gideceğim de, konaklama konusu sıkıntılıymış denilene göre.

Konaklama olmadığı için yakındaki Öğretmen Evine gidiliyormuş fakat Öğretmen evi hep bakımsız ve pis hem de pahalıymış. Metro ile gidip gelme uzaklığında tavsiye ettiğiniz bir yer var mı. Parasını verdikten sonra temiz bir yerde kalmak isteriz. Kızılay ya da Ulus da olur nere olursa.

Hocam başka misafirhane ara. Başka kurumların daha temiz. Başkent öğretmenevinde öğretmenler hariç herkes kalabiliyor. Eski ve bakımsız.

Son düzenleme:
TÜRK DİYANET VAKIF-SEN TDVS MİSAFİRHANESİ NDE kaldım . Kızılay da merkezi bir yerde. Sendikalılara 40 , sendikasızlara 50 tl . Çok iyi diyemem odalar ve yemek idare eder.

Beşevler metrosunun yanında Turizm Uygulama Oteli var oranın fiyatlarını sorabilirsiniz. Hassasiyetiniz varsa içki olması sizi rahatsız edebilir.

Merhabalar, Ankara Hizmetiçi Eğitim merkezin 1 haftalık program için gideceğim de, konaklama konusu sıkıntılıymış denilene göre.

Konaklama olmadığı için yakındaki Öğretmen Evine gidiliyormuş fakat Öğretmen evi hep bakımsız ve pis hem de pahalıymış. Metro ile gidip gelme uzaklığında tavsiye ettiğiniz bir yer var mı. Parasını verdikten sonra temiz bir yerde kalmak isteriz. Kızılay ya da Ulus da olur nere olursa.

Hangi kurs hocam?

hocam haymanaya git pansiyonda kal kaplıcaya gir sabah ankaraya git akşam geri dön gazi hastanesinin önünden de otobüsler geçiyor

Hocam Başkent Öğretmenevi çoğu misafirhaneden iyidir.
Yorumlara bakma sen.
Hem eğitim merkezinin yanında,
Başka yerde kalırsan hem daha erken kalkman ve şehir içi yol parası vermen gerekir.

Yorumlara bakma sen.
Başka yerde kalırsan hem daha erken kalkman ve şehir içi yol parası vermen gerekir.
Ben de katılıyorum, bina eski olabilir de kötü değildi bence sadece asansör çok bekleniyordu, yemekler çok güzeldi ben gittiğimde, arkadaşlar haymana bile demiş ilahi yani :D

Yorumlara bakma sen.
Hocam değerlendirirken başka kurumların misafirhanesi ile karşılaştırdım. 2 yıldır Ankara'da çalışıyorum, diğer kurumların misafirhanesini görünce öğretmen evi eleştiriyi hakkediyor. Bazı misafirhanelerin geceliği 30 TL.(DSİ, Meteoroloji ...)

İlksan deha otel var onu da ben ekliyeyim kurtuluş semtinde ankaray durağı yakın zaten. Dİğer seçenekleri arkadaşlar söylemiş

Geri