Ankara Formatörlük 2. ek görevlendirme

Kodla Büyü

mussar05

Üye
Arkadaşlar şuan 5 - 6 kişi başvuru yapmış durumda. Eğer bu sayı 10'u bulursa ek bir görevlendirme yapılma olasılığı var. Başvurunuzu http://ankara.meb.gov.tr/bilisim/basvuru bu adresten yapıp okul müdürüne imzalattıktan sonra il Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Bölümüne iletmeniz gerekiyor.

Not: Arkadaşlar şunu da unutmayalım yeterli sayıya ulaşılsa bile görevlendirmelerin yapılamama olasılığı düşükte olsa var. Sonuçta karar vericiler, sadece ilde görevli olan arkadaşlarımız değil.

Arkadaşlar bugün çok ilginç bir şey geçti başımdan. Ankara formatör 2.ek görevlendirme için benim okulumun ilkokul kısmının ismi okul listesinde yoktu.bugün sabah 10:30 -11:00 gibi bktığımda okulumun ismini listede gördüm. ben başvuru yapayımmı yapmayımmı diye düşünürken bide ne göreyim okul listeden çıkmış. bu sırada başka bir öğretmen arkadaş bizim okul için başvurusunu yapmış o kişi elden yaptım sistemden yapmadım diyormuş.Aklım almadı bu olayı. bu ülkde gerçekten neler dönüyor bugün anladım. gözlerimle gördüm bizzat yaşadım bu olayı. il meme gittim olanları anlattım hiç bir açıklama yapamadılar. dilekçe ile başvurumu yaptırdılar. gerekli yerlere şikayet etmeye devam edeceğim.

Arkadaşlar bende Şereflikoçhisar'da görev yapıyorum ama okulumun adı listede çıkmıyor.

sariyildiz' Alıntı:
Arkadaşlar bugün çok ilginç bir şey geçti başımdan. Ankara formatör 2.ek görevlendirme için benim okulumun ilkokul kısmının ismi okul listesinde yoktu.bugün sabah 10:30 -11:00 gibi bktığımda okulumun ismini listede gördüm. ben başvuru yapayımmı yapmayımmı diye düşünürken bide ne göreyim okul listeden çıkmış. bu sırada başka bir öğretmen arkadaş bizim okul için başvurusunu yapmış o kişi elden yaptım sistemden yapmadım diyormuş.Aklım almadı bu olayı. bu ülkde gerçekten neler dönüyor bugün anladım. gözlerimle gördüm bizzat yaşadım bu olayı. il meme gittim olanları anlattım hiç bir açıklama yapamadılar. dilekçe ile başvurumu yaptırdılar. gerekli yerlere şikayet etmeye devam edeceğim.
hocam anlayın işte araya adam sokmaya çalışıyorlar ki bunu çok yaptılar hatta bunu direk araya koydukları adam söyledi bana direk şikayat edin ben bundan yüzde yüz eminim sizin yerinize torpilli birini yerleştirdiler

Geri