Ankara eş durumu

Kodla Büyü
Pardon bayan arkadaşları atladım. Onlarda 2037 yılında emekli olmaya başlarlar.

Slm hocam, meslekte kaç yıl oldu ?
Emeklilik durumuna gelen var mıdır ? Bilişim Teknolojilerinde ondan soruyorum.
Puanınız bizlere göre baya yüksek.
Yok hocam ben evlenmeden önce 5 yıl,evlendikten sonra 6 yıla yakın doğu hizmeti yaptım .
3 yıldır da Ankaradaydım
Artık bizde puan da önemini yitirdi İnan’ın
Adana’da bana açılan 30 tane okul var bu okulların sadece 2 tanesi boş ve ikamet adresime çok uzak şehir değiştirsem daha iyi yani, gerisi de muhtemel boşalacak omlarıda okullarına gidip sordum çoğu arkadaş başvurmuş ama az okul açıldı diye tercih yapmamış yani bu puanla ortada kalma ihtimalim var
O yüzden puandan ziyade hayırlısı diyorum artık hepimiz için.

Arkadaşlar 2. Aşamada okul tercihlerini okulun onaylamasından başka yapacağımız bir işlem var mı
Şehir dışındayım ben okulum onay verdi ama başka bir işlem olup olmadığını merak ettim

146puanım var ilk 15 sıraya mesleki teknik eğitimleri yazdım. Sonra yenimahalle ve eryamanı istiyorum ama bu şartlarda gelmez herhalde

Yok hocam ben evlenmeden önce 5 yıl,evlendikten sonra 6 yıla yakın doğu hizmeti yaptım .
3 yıldır da Ankaradaydım
Artık bizde puan da önemini yitirdi İnan’ın
Adana’da bana açılan 30 tane okul var bu okulların sadece 2 tanesi boş ve ikamet adresime çok uzak şehir değiştirsem daha iyi yani, gerisi de muhtemel boşalacak omlarıda okullarına gidip sordum çoğu arkadaş başvurmuş ama az okul açıldı diye tercih yapmamış yani bu puanla ortada kalma ihtimalim var
O yüzden puandan ziyade hayırlısı diyorum artık hepimiz için.
Hocam tayininizin çıkma olasılığı ne durumda okulunuzu tercih ettim, 1. Sıraya yazdım, günlük git gel 70 km yol yapıyorum inşallah gönlümüze göre olur..puan 223..

Hocam tayininizin çıkma olasılığı ne durumda okulunuzu tercih ettim, 1. Sıraya yazdım, günlük git gel 70 km yol yapıyorum inşallah gönlümüze göre olur..puan 223..
Yazdığım gibi hocam Adana’da boş okul yok gibi birsey
Muhtemelleri yazdım, hayırlısı diyorum artık hepimiz için

Bende tek tercih hocamın okulu yazmıştım. Siz ilk tercihe yazdığınıza göre bana gelme ihtimali kalmadı. Hayırlısı

İl içi isteyen arkadaşların tercih etmesi için o ilçede eşlerinin çalışması gerektiğini biliyorum Bu durumda olmayıp sistemden tüm okulları açılan varmı tercih edebilirmi

açıklasalar da işimize baksak çocuğu okula yazdıracağım.
Hocam öğlen sonunu bulur
Hatta sene 2010 da sanırım akşam 18.00 dan sonra açıklamışlardı
Eşimin işi gereği bu kaçıncı tayin isteyişim bilmiyorum ama ilk defa bu kadar kaygılıyım
Her zaman gideceğim okulu az çok tahmin edebiliyordum ve o okul çıkıyordu.
İlk defa açıkta kalma korkusu yaşıyorum
Branşımızın sonu hayır olur insallah

Biz ev bulucaz tasinicaz. Çocuğa kreş ayarlayacagiz. Sanki elimizi kolumuzu sallayarak ilişik kesip görev yerimize geçeceğim. Ne zaman vaktinde oldu ki bu işler.

Biz ev bulucaz tasinicaz. Çocuğa kreş ayarlayacagiz. Sanki elimizi kolumuzu sallayarak ilişik kesip görev yerimize geçeceğim. Ne zaman vaktinde oldu ki bu işler.
Ben de 2 çocukla ülkenin bir ucundan diğer ucuna taşınmak için bekliyorum.Zamanlama hep böyle kötü oluyor.Branşımızla ilgili de güzel bir durum yaşamayalı ne çok zaman olmuş.

Ben de 2 çocukla ülkenin bir ucundan diğer ucuna taşınmak için bekliyorum.Zamanlama hep böyle kötü oluyor.Branşımızla ilgili de güzel bir durum yaşamayalı ne çok zaman olmuş.
Göreve başladım her yıl olumsuz şeyler gördüm. O okuldan bu okula gitmekten yoruldum. Şimdi herkes norm fazlası tabiri caizse küllerimiz savruluyor umarım bakanlık görür de böyle bir zamanda çağın gerekliliklerini, bilişim dersinin önemini küllerimizden doğarız :)

Çankaya Büyük Hanlı kardeşler ortaokulu - 165 puanlı bir arkadaşımız gitmiş

Tek tercihimdi çıkmadı hayırlı olsun.

Geri