Ankara Btr başvuruları

Kodla Büyü
226B93A5-8812-44FC-9EEE-4DBD8392A9CF.jpeg
Keçiören de büze atılan mail. Yazının mahiyeti şu arkadaşlar. 1. Dönem görev alanlardan devam etmek isteyenlerin kadrolarının bulunduğu okul devam etmesinde bir sakınca yoktur yazısını ilçe mem’e yazılacak Dys den. Aynı zamanda 2. Dönem de ilk defa görev alacaklar başvuracak.

Ocak 3'e kadar okullar devam ile ilgili üst yazıları yazmışlardı. Bugün Şubat 2 hala ses yok. İlginç

Ankara ya nazar mı değdi ne bu sene, hersene ilk olarak okullar açılmadan Ankara belli olurdu :(

Valilik salıdan salıya imzalıyormuş bu haftada imzalanmazsa haftaya salıyı beklicez şaka gibi

Arkadaşlar ilk dönem görev alıp devam etmek isteyenler direkt bugünden itibaren başlıyor mu, yoksa yazı gelince mi?

Ben bugün görüştüm 2. Dönem uzatılması diye yazılmış yazıda . Yani 1. Dönem de ki gibi göreve başlama tarihi önemli değil. 2. Dönem yani bugün itibari ile uzatılacak dediler. Ben başka okulda Btr’yim sadece gittiğini okulda imza atın dediler.

Ben bugün görüştüm 2. Dönem uzatılması diye yazılmış yazıda . Yani 1. Dönem de ki gibi göreve başlama tarihi önemli değil. 2. Dönem yani bugün itibari ile uzatılacak dediler. Ben başka okulda Btr’yim sadece gittiğini okulda imza atın dediler.

Görevlendirme tarihi 5 şubat mı olacakmış hocam ben ilk defa başvuru yaptımda

hocam evet size söylememiştim karıştı :) vali beyde salıdan salıya imzalıyormuş umarım bugün imzalar yine konuştum herhangi bir gelişme yok yazının böle olduğunuda biliyorum ondan söyledim
hocam kafam karıştı şimdi görevlendirmeler valilik onay tariihi ile mi yoksa 5 şubat itibari ile mi başlayacak :D

daha önceleri 1 hafta önce başladığı olmuştu diye hatırlıyorum hocam

Belki adımız listede bile yok, ek ders mi yazacaklar bu durum bir ay sürse? Ben yazı geldiği gün başlatın diyorum idareye. Şu an ders bitince eve geçiyorum. İlk dönem de öyle yaptım. Yazı Pazartesiden itibaren diyordu ama ben okulda tam gün durmaya başladığım günden başlattırdım.

Belki adımız listede bile yok, ek ders mi yazacaklar bu durum bir ay sürse? Ben yazı geldiği gün başlatın diyorum idareye. Şu an ders bitince eve geçiyorum. İlk dönem de öyle yaptım. Yazı Pazartesiden itibaren diyordu ama ben okulda tam gün durmaya başladığım günden başlattırdım.
geçen senelerde 2. dönem için böyle durum oldu yazı okul açıldıktan 1 hafta sonra geldi ama tarihi okulun açılış günüydü ve ben okul açıldığında başladım göreve ek derside okul açılışından yazmışlardı kafamdan uydurduğum bir durum değil

geçen senelerde 2. dönem için böyle durum oldu yazı okul açıldıktan 1 hafta sonra geldi ama tarihi okulun açılış günüydü ve ben okul açıldığında başladım göreve ek derside okul açılışından yazmışlardı kafamdan uydurduğum bir durum değil

Ben uydurdunuz demedim. Bence olması gereken resmi yazı veya onay geldikten sonra başlamaktır.

Geri