Ankara Btr başvuruları

Kodla Büyü
Bugun gorustum listeler halen gitmemis ayrica 18 inden itibaren gidelimmi gorevlendirilcegimiz okula dedim net cevapta alamadim bu sene bu is baya sarkacak gibi hersene harika gidiyordu ankara arayan oldumu bugun?

Ankara il tamam..top valilikte...benim tahminim bir hafta kayıpla 25 Eylül olur diyorum.

Valilik olurunda genelde başlangıç ve bitiş tarihi belirtiliyor. O yüzden valilik oluru ne zaman olursa olsun tahminim 18 Eylül itibariyle görevlendirme başlar diye düşünüyorum

bugün görüşen oldumu bugün aradım görüştüm daha yazı filan ayzılmamış daha halen çalışılıyormuş şaka gibi bu gidişle 1 ayı bile geçebilir ayrıca normalde her görevlendirme yazılarında tarihler belirtilmesine rağmen onu bile sorduğumda tereddütlü konuşuldu arayın sorun arkadaşlar aksi halde bu gidişle tekrar diyorum 1 ayı bile geçebilir...

Ben ankaraya eş durumundan geldim Benden önceki bilgisayar öğretmeni formatör öğretmenmiş. Ben daha önce hiç formatör öğretmenlik yapmadım. Zorlukları nelerdir.

Son düzenleme:
Şimdi biz okulumuzda tam gün mü Yoksa ders programımıza göre mi kalacağız? Bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

Hocam görev kağidi gelmeden sadece derse girip çıkarsınız , ama idare rica ederse bazi konularda site güncelleme falan yardimci olursunuz, gorev kağidi gelince ne gerekiyorsa yapılir gorevlendirme baslar

arkadaşlar geriye dönük görev ödemesi diye birşey yok yani 18 inden itibaren diye bir uygulama kanunen olamaz zaten. Hatta görevlendirme onayınız çıksa dahi yazı okula ulaşıp tebliğ edilene kadar ekders alamayız. Yani su an sadece ders programımız bağlar bizi.

arkadaşlar geriye dönük görev ödemesi diye birşey yok yani 18 inden itibaren diye bir uygulama kanunen olamaz zaten. Hatta görevlendirme onayınız çıksa dahi yazı okula ulaşıp tebliğ edilene kadar ekders alamayız. Yani su an sadece ders programımız bağlar bizi.
Çok güzel bir açıklama olmuş, teşekkürler hocam.

Valilikte cok yavas onaylar diyorlar gorustumuzde madem gec onaylanacagini biliyorsunuz neden erkenden basvurulari almiyorsunuz bu sene ankara hayak kirikligi yaratti

Madem bole birsey vardi tercihler onceden alinsaydi cokmu zordu insanlar okullar magdur durumda

Bana da dün valiliğe gittiğini ne zaman çıkacağı hakkında bilgilerinin olmadığını söylediler.

Dun valilikte diyenler bugun diger subemiz de diyorlar ya gercekten birbirlerinden haberi yok yada gercekten oyalaniyoruz saka gibi

Başka okula gitmemek için BTR istedim. Ama görevlendirme henüz yapılmadığı için rahatım. Ders bitince evdeyim.

aynı cevaplar yazık ya vallahi madem bu kadar sayın valimizin bekleteceği filan biliniyordu niye mağdur duruma bırakılıp 8 ine kadar başvurular alında kesinlikle düşünülmeden yapıldı her sene ankara dedik yazık oldu valilik onayları geçen haftadan çıkan iller var biraz olsun örnek alsalardı keşke

aynı cevaplar yazık ya vallahi madem bu kadar sayın valimizin bekleteceği filan biliniyordu niye mağdur duruma bırakılıp 8 ine kadar başvurular alında kesinlikle düşünülmeden yapıldı her sene ankara dedik yazık oldu valilik onayları geçen haftadan çıkan iller var biraz olsun örnek alsalardı keşke
hocam ankara valisinden kaynaklı sorun meb de değil

Geri