Ankara akyurt hakkında bilgisi olan? telefonları açmıyorlar

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Akyurtta 3 okul var bilgi alacağım kimse telefonu açmıyor bilerek bu nasıl iş? Güzelhisar-saracalar-toki bu okullar hakkında bilgisi olan var mı?

Hocam okullar hakkında yardımcı olabilirim? Ne soracaktınız. Daha önce çalıştım akyurtta.

Benim 156. Aynı okuldan bir arkadaşın 170 küsür. Oda ankara istiyor. Puanlar çok yükseleceğe benziyor.

Evet hocam ben de aradım açmadılar.Hatta ben Sincandaki okula da ulaşamadım.
Ama ısrarlı aramalarım sonucunda Güzelhisara ulaştım.Billişim ders saati olarak 4 saat var.Etkileşimli tahtalar kurulmuş.Seçmeli ders BTR falanla idare edilebilir sanırım.Önceki yıllarda okul öğretmeni 3 gün bir okulda 2 gün bir okulda olacak şekilde görevlendirilmiş.Sen dert etme hocam yaz okulu ortam güzel dedi.Yani heralde müdürle konuştum Kiminle konuştuğumu da sormadım ama :puhaha:Telefon açılınca şaşırdım biraz :mrgreen:Öğretmenlerin çoğu arabayla gidip geliyormuş.Hatırladığım bunları söylemişti.

Benim puanım 174 Pursaklar-Sincan-Akyurt(3 Okul) yazdım.İlk tercihlerim bunlar.

lomi' Alıntı:
Ama ısrarlı aramalarım sonucunda Güzelhisara ulaştım.Billişim ders saati olarak 4 saat var.Etkileşimli tahtalar kurulmuş.Seçmeli ders BTR falanla idare edilebilir sanırım.Önceki yıllarda okul öğretmeni 3 gün bir okulda 2 gün bir okulda olacak şekilde görevlendirilmiş.Sen dert etme hocam yaz okulu ortam güzel dedi.Yani heralde müdürle konuştum Kiminle konuştuğumu da sormadım ama :puhaha:Telefon açılınca şaşırdım biraz :mrgreen:Öğretmenlerin çoğu arabayla gidip geliyormuş.Hatırladığım bunları söylemişti.

ben bugün sincanı aradım, bt sınıfı var ama sınıf yetersizliğinden yazısını yazıp kapatıcaz dediler. ben de hay sizin gibi idareciye diyip kapattım telefonu :verymad:

lomi' Alıntı:

benim şu an okulumda şube sayısı 8den 7ye düştüğü için eylülde kendi okulumda btr görevi alamicam, sırf bu sebeple artık tayin istiyim diyordum. ama kalkıp tekirdağdan taaa ankaraya gidicem orada da aynı sıkıntıyı yaşicam bu gidişle. istemiyorum kalsın o zaman :-1:

ozlem22' Alıntı:
lomi' Alıntı:

ben bugün sincanı aradım, bt sınıfı var ama sınıf yetersizliğinden yazısını yazıp kapatıcaz dedi. ben de hay sizin gibi idareciye diyip kapattım telefonu :verymad:

Tüh ikinci seçeneğe de yazdım üstelik.Bilseydim yazmazdım.BT sınıfları ne kadar kolay gözden çıkarılıyor. :-1:

Benim tahminim pursaklar 200 ün üzerinde Sincan'da 190-200 hattında bir puanla kapatır. Akyurt ve elmadağlar da 170 ve 180 bandında işlem görür diye düşünüyorum naçizane :roll:

mesafeli' Alıntı:
Benim tahminim pursaklar 200 ün üzerinde Sincan'da 190-200 hattında bir puanla kapatır. Akyurt ve elmadağlar da 170 ve 180 bandında işlem görür diye düşünüyorum naçizane :roll:

poff ben hiç istemiyim o zaman 145 puanla :(

Kısmet hocam belli mi olur. Geçen yıl anlara puanları felaket durumdaydı bala kalecik buralar bile 170 180 er puanla kapattılar

Bende 2 gündür arıyorum açmıyorlar.ilçeyi aradım tartıştık uzunca bir süre. Çok arayan olduğu için açmıyorlarmış. Bu arada puanım 162 Pursaklar Akyurt yazacağım. Hepimiz için hayırlısı olur inş.

4-5 sene sonra ancak çıkarım ben 200 puana. o zamana kadar tekirdağda kalıcaz mecburen :lol:

ilhanmsn' Alıntı:
Bende 2 gündür arıyorum açmıyorlar.ilçeyi aradım tartıştık uzunca bir süre. Çok arayan olduğu için açmıyorlarmış. Bu arada puanım 162 Pursaklar Akyurt yazacağım. Hepimiz için hayırlısı olur inş.

Vay canına yani 2dk telefonda bilgi verilecek.Yani buna da yeriniyorlarsa :-1: Pursakları ilk aramamda ulaşmıştım.Muhtemelen en çok talep görecek okul o olacaktır.

Aslında geçen sene(2016) düşükten kapatan ankara okulları vardı.Forumda aradım birisi tam bir resim atmıştı ama bulamadım.Bulabildiklerim:
Mamak 277
Altındağ 201
ANKARA/BALA/Köseli Ortaokulu 162
ANKARA/KALECİK/Kalecik Anadolu İmam Hatip Lisesi 124
ANKARA/HAYMANA/Kerpiç Ortaokulu 86
ANKARA/EVREN/Eti Holding Ortaokulu 93
ANKARA/KALECİK/Çandır Ortaokulu 128
Polatlı 191
Kızılcıhamam 164

Geçen seneye göre merkeze yakın daha fazla seçenek var gibi.Şans faktörü her zaman vardır :++: :++:

Akyurt Güzelhisar ortaokulu ankaraya daha yakın, ilçeye 10 km filan. her sınıftan tek şube 4-6 saat ders var. bt sınıfı var ( win xp ile çalışan-esli) . BTR olarak görevlendirme ile kendi okulunuzda çalışabilirsiniz. Başka okula vermezler akıllı tahta olduğu için. küçük bir kasaba okulu. norm sorunu olabilir ilerde.

Akyurt Toki ortaokulu . Akyurt un için de bir okul. ama ilçe merkezine uzak. büyük bir okul. bt sınıfı var (vestel promega olabilir) norm sorunu olmaz.

Akyurt saracalar. Ankaraya yakın ilçeye 10-15 km. küçük bir mahalle okulu. BTR olarak tüm hafta bu okulda kalınabilir. Daha önceki yıllarda BT normu yokdu . Başka bir okuldan alıp buraya vermişler galiba. İlerde Norm sorunu olabilir. her sınıftan tek şube 4-6 saat ders var

Ankara'da oturacak birine en uygun tercih Güzelhisar-Saracalar-Toki olabilir.

saydogn' Alıntı:
Akyurt Güzelhisar ortaokulu ankaraya daha yakın, ilçeye 10 km filan. her sınıftan tek şube 4-6 saat ders var. bt sınıfı var ( win xp ile çalışan-esli) . BTR olarak görevlendirme ile kendi okulunuzda çalışabilirsiniz. Başka okula vermezler akıllı tahta olduğu için. küçük bir kasaba okulu. norm sorunu olabilir ilerde.
.

Her siniftan tek sube olunca nasil btr gorevini kendi okulunuzda yaparsiniz diyebiliyorsunuz.4 subelik okula btr mi olur. Resmi yazida 8subeden az olan okullara btr verilmez deniyor. Ayni sorunu su an kendi okulumda yasiyorum. O yuzden guzelhisari yazacak olanlar bunu da goz onunde bulundursun bence.

Meslek liselerinin yazan varmı? Mamak ve Altındağ meslek liselerini yazdım ama pek umutlu değilim.

ozlem22' Alıntı:
saydogn' Alıntı:
.

Her siniftan tek sube olunca nasil btr gorevini kendi okulunuzda yaparsiniz diyebiliyorsunuz.4 subelik okula btr mi olur. Resmi yazida 8subeden az olan okullara btr verilmez deniyor. Ayni sorunu su an kendi okulumda yasiyorum. O yuzden guzelhisari yazacak olanlar bunu da goz onunde bulundursun bence.

Hocam dört şubelik ortaokulu ama aynı binada 4-5 sınıflı ilkokul ve anasınıfı da var. Müdürleride bir, toplamda 10-11 sınıf oluyor bu sebepden BTR görevlendirmesini 3 senedir Ankara genelinde kadronuzun olduğu okula yapıyor.

Geri