ankara 2. dönem btr başvuruları valilikte..

Kodla Büyü

murat_erg

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bugün görüştüm görevlendirmeler yapılmış valilikteymiş pazartesiye yetişmeye çalışcaklarmış...

Hasan Koç iş başı yaptı. İşler değişti. Bundan sonra Ankara sorun yaşamaz diye ümit ediyorum

Evet o degisikliginde etkisi var galiba ben mustafa beyle gorustum hatta belgelerin aslini gondermedik o bile sorun degil dedi gorevlendirmeniz yapildi dedi valilikte

Hocam hasan koc kimdir..
gecwn donem tek bir lise yuzunden cankyada ortaokullar goeevlendirilmemisti simdi son durum ne olacak

Hasan Bey Yenimahalle İlçe Formatörlüğünden İle geçmiş ve bakanlığa yazı yazdıklarını -olumlu cevap gelmiş- ilçede fatihli okullar dolmasa da bt sınıfı bulunan okullara görevlendirmelerin yapılacağını söyledi.

tunci54' Alıntı:
Hasan Bey Yenimahalle İlçe Formatörlüğünden İle geçmiş ve bakanlığa yazı yazdıklarını -olumlu cevap gelmiş- ilçede fatihli okullar dolmasa da bt sınıfı bulunan okullara görevlendirmelerin yapılacağını söyledi.

Ben Fatih okulları dolmaz yine diye ilçemde tercih yapmadım. Sağlık olsun..

Onaylar geldi arkadaşlar fatih olmayan okullarda bt lab varsa onlara da onayları geldi. Hadi Hayırlı olsun. İldeki arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

çankaya da durum nedir hocam boş kalan liseler var mı?
biz yine avcumuzu mu yalayacağız bu dönem :mrgreen:

hayırlı olsun arkadaşlar görevlendirildiğim okulda ne bt sınıfı nede akıllı tahta var benimgibi olan varmı ne yapılcak bööle 4 gün görevlendirme birde

bende çankaya'dayım görevlendirme yazısı bizim okula da gelmedi. okuluna görevlendirme yazısı giden arkadaş var mı?

Cankaya memde okul hesaplariin oldugu bilgisayara bakim yapilmis. Pek cok hesap pek cok birimde yokmus gonderememisler.
buzim okula da gelmedi ancak bana mail gelmisti ben gondetdim okula.
dilerseniz paylasabilirim
usr yazi ve gorevlendirme listesi var.

uu84' Alıntı:
yazı bende de vardı, verdim okula. o yeterli oluyorsa sorun yok.
hocam içinde olur yazısı var ve listede adın varsa neden sorun olsun.
ilçeden gelecek yazı da zaten bu..

bidene' Alıntı:
uu84' Alıntı:
yazı bende de vardı, verdim okula. o yeterli oluyorsa sorun yok.
hocam içinde olur yazısı var ve listede adın varsa neden sorun olsun.
ilçeden gelecek yazı da zaten bu..

Şereflikoçhisar'dan kimse başvurmamış mı? Bir diğer konu da yine Fatih okullları dolmadan ortaokullara görev vermemişler mi yoksa verdiler mi?

Not: Hocam dosyada T.C Kimlik numaraları yazıyor, sakıncalı olabilir, ekran görüntüsü ile sadece isimleri alıp yükle istersen.

Bu sefer bt sinifi olanlari gorevlendirmisler hocam dolmasini beklememisler sanirim.
listede ilin gonderdigi yazi. Sorun olacksa silerim tc leri

Geri