Ankara 2. dönem BTR başvuruları başladı !

Kodla Büyü
Hocam başvuruları ankara.meb.gov.tr/bilişim/sistem den mi aliyorlar mailde ne yaziyor...adrese baktim ulaşilmiyor

Girdiğiniz değerlerde hata var lütfen tekrar deneyiniz. hatası veriyor

herkeste öyle mi?

adınızı ve soyadınızı büyük harfle girin internet Explorer hata veriyor. mozilla kullanın

bu resen başka okula atananlarla özür durumundan tayin isteyeceklerde başvurada bulunacak mı acaba. yoksa 2. aşamayı mı bekleyecekler

çıktıyı düzgün alan varmı acaba

NOT: firefoz kullanarak aldım chrome da sayfanın sağ kenarı çıkmıyordu

ogretmen006' Alıntı:
ogretmen006 yazdı:
arkadaşlar dönem sonu evraklarını yolluyor muyuz bu sene bilen yokmu

bilen yokmu

Hocam,

Herhangi bir talepte bulunulmadı. Ben şahsen şimdilik bir şey göndermiyorum.
Ayrıca çok anlamsız bir uygulama. Yapılan her iş kayıt altına alınsa, onları yapmaktan iş yapamayız :D

"Bu aşamada sadece 1. dönem görev yapan formatörler başvuracaktır. "

Hiçbir ilde bu saçmalığı ne gördüm ne duydum. Bu dönem başvuru yapmadım. Gayet de rahattım. Kendi okulum olmadığı sürece de başvurmayacağım gibi. Hele ki bu tiplerle uğraşmak sınıf rehberliği, nöbet gibi şeylerden daha zor gibi. Yok evrak getir, Ankara'ya toplantıya gel, EBA'yı tanıt. Ders saatim 18, 25 filan olsa hiç yanından geçmem BTR'nin...

2014-2015 II Dönem Fatih Projesi Kapsamında Açık Olan Okullara BTR Başvuru İşlemleri
BTR Başvuruları 22.01.2015 Perşembe günü başlayıp 27.01.2015 mesai bitimine kadar formlar, İl MEM Ek binaya elden teslim edilecektir.

İnternet başvuru adresi daha sonra buradan bildirilecektir.

Adres:Emniyet Mah. Abant sok. Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Bahçesi İl Mem Ek Bina

kaynak ====> http://www.ankaraegitici.net/?p=156

Bakin arkadaslar bu isler boyle olmaz. Bir sorun baska bir sorun yaratarak cozulmez. Bu problem cozme teknigini kimden ogrenmisseniz yanlis ogrenmissiniz. Fatihte ogretmen gorevlendiremediginiz okullar icin yaratici cozum yollari bulup tesvik mekanizmasini calistirmalisiniz. Benim yetkim yok diyorsaniz ustlerinize karsi cikin bu sartlarda bu is olmaz deyin. Siz simdi ortaokullarda gorevlendirme yapmadiginiz ortaokulullarda( fatih gorevlendirmesi icin santaj unsuru olarak kullandiginiz ortaokul btr) hangi sorunlarin ortaya ciktigini tahmin edemiyorsaniz birakin bu isi yapmayin. 18-19 yildir ortaokullarda btr ihtiyaci varken bu sene bu ihtiyac kalmadigini mi dusunuyorsunuz. Nasilsa btr yaptigi isleri yapar diyorsanz web sitelerini bir acip bakin ne halde. Ogretmen ve idaricilere bi soruverin btr olmadiginda biz mutluyuz diyorlarsa hic problem yok ama sirf Fatih olan okullari doldurmak icin 20 yillik ihtiyaci kim hangi gerekceyle yok saydi bu ismi aciklayin. Zaten camura donen egitim sistemi bu tarz yanlis uygulamalarla iyice sirazeden cikmaktadir. Hala akli, kalbi ve vicdani dusunebilen arkadaslar oralarda gorev yapiyor diye dusunuyor ve bu yanlisa dur demesini bekliyorum. Ha bana sorun yok benim ikinci donem 30 saat dersim var ben magdur olan ve olacak diger arkadaslar icin bunlari yazma ihtiyaci duydum

Arkadaşlar 2.dönem başvurusu Ankara Meb Bilişim Sistemlerinden alınıyor.Bugün yarın okullara yazı gelirmiş.

ogretmen006' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
bilen yokmu

Bana gönderilen mail

Değerli Arkadaşlar Merhaba;

2014-2015 eğitim-öğretim yılı l. Dönem görevlendirmelerimiz 23 Ocak 2015 tarihinde sona ermektedir. Dönem sonu gelmesi nedeniyle BTR öğretmeni olarak görevlendirilen öğretmenlerimizden dönem sonu değerlendirme evraklarını toplamamız gerekiyordu. Ancak İl koordinatörlüğümüz bünyesindeki görev değişiklikleri ve değerlendirme formunda yapılması düşünülen güncellemeler nedeniyle dönem sonu değerlendirme evraklarınızı 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ereceği Haziran ayında toplama yönündeki kararımızı paylaşmak isteriz. Bu zamana kadar yaptığınız çalışmaların evraklarını muhakkak muhafaza ediniz. Aynı şekilde ll. Dönem görev aldığınızda da yapılan iş ve işlemlerin evraklarını tutmanız gerekmektedir. Güncel değerlendirme formu daha sonraki süreçte sizlerle paylaşılacaktır.

Saygılarımızla…

Murat gitmiş.. hepimizin gözü aydın..

Bilişim öğretmeni dışındakilere karşı olmama rağmen yerine gelen Hasan hocaya çok sevindim.. Anlayışlı birisidir.. Hayırlı uğurlu olsun..

hocam eş özründen yeni atandım okul müdürüde eş özründen gitti bunlar anlamazki ne şifresi dicezde vercek bize?

bote2004' Alıntı:
ogretmen006 yazdı:
ogretmen006 yazdı:

bilen yokmu

Bana gönderilen mail

Değerli Arkadaşlar Merhaba;

2014-2015 eğitim-öğretim yılı l. Dönem görevlendirmelerimiz 23 Ocak 2015 tarihinde sona ermektedir. Dönem sonu gelmesi nedeniyle BTR öğretmeni olarak görevlendirilen öğretmenlerimizden dönem sonu değerlendirme evraklarını toplamamız gerekiyordu. Ancak İl koordinatörlüğümüz bünyesindeki görev değişiklikleri ve değerlendirme formunda yapılması düşünülen güncellemeler nedeniyle dönem sonu değerlendirme evraklarınızı 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ereceği Haziran ayında toplama yönündeki kararımızı paylaşmak isteriz. Bu zamana kadar yaptığınız çalışmaların evraklarını muhakkak muhafaza ediniz. Aynı şekilde ll. Dönem görev aldığınızda da yapılan iş ve işlemlerin evraklarını tutmanız gerekmektedir. Güncel değerlendirme formu daha sonraki süreçte sizlerle paylaşılacaktır.

Saygılarımızla…

Hocam hangi ilçede görevlisiniz? Bana böyle bir e-posta gelmedi.

BTR işi bEtEr olmadan önce şu işlerin adım adım ne zaman yapılacağını belirleseler, dönem bitmeden 2. dönem kimin nerde görev yapacağı belli olsa adam buna göre planını yapsa olmaz mı? Birazcık ileri görüşlü olsa bu işi yapanlar.... Belli ki sorun baştan kaynaklanmakta. ilk dönem başvuru yapmayan ikinci dönem başvuru yapamayacak mış? neden?hangi mantıkla? kimi cezalandırmak istiyorlar ben anlamadım. Ekdersi tam olan hiç bir öğretmen "aa dur derse girmek yerine okulun projeksiyonunu duvara matkapla monteleyeyim" demez heralde. Matematik öğretmenine okulun hesap kitap işleri yaptırılmadı gibi bilişim tek. öğretmenine de bu işleri yaptırmak angarya bence.Ha şu var okulda elektrikle çalışan her aletin hakkından gelen bir bilişim öğretmeni her okula şart!
Bunu anlamayan büyüklerimiz, BT öğretmenlerimizi ve BT labı olan tüm okulları daha fazla mağdur etmeden ve FATİH projesini karıştırmadan tüm okullara görevlendirme yapsalar herkes memnun olacaktır sanırım. Fatih proj. olduğu okul dolmadan kendi okulumda BTR olamayacak mışım ? neden kendi okulumda hiç bilgisayar bozulmuyor mu? Fatih proj. eğitimde fırsatları filan geliştirmiyor aksine fırsatları çürütüyor.

erdcannet' Alıntı:
BTR işi bEtEr olmadan önce şu işlerin adım adım ne zaman yapılacağını belirleseler, dönem bitmeden 2. dönem kimin nerde görev yapacağı belli olsa adam buna göre planını yapsa olmaz mı? Birazcık ileri görüşlü olsa bu işi yapanlar.... Belli ki sorun baştan kaynaklanmakta. ilk dönem başvuru yapmayan ikinci dönem başvuru yapamayacak mış? neden?hangi mantıkla? kimi cezalandırmak istiyorlar ben anlamadım. Ekdersi tam olan hiç bir öğretmen "aa dur derse girmek yerine okulun projeksiyonunu duvara matkapla monteleyeyim" demez heralde. Matematik öğretmenine okulun hesap kitap işleri yaptırılmadı gibi bilişim tek. öğretmenine de bu işleri yaptırmak angarya bence.Ha şu var okulda elektrikle çalışan her aletin hakkından gelen bir bilişim öğretmeni her okula şart!
Bunu anlamayan büyüklerimiz, BT öğretmenlerimizi ve BT labı olan tüm okulları daha fazla mağdur etmeden ve FATİH projesini karıştırmadan tüm okullara görevlendirme yapsalar herkes memnun olacaktır sanırım. Fatih proj. olduğu okul dolmadan kendi okulumda BTR olamayacak mışım ? neden kendi okulumda hiç bilgisayar bozulmuyor mu? Fatih proj. eğitimde fırsatları filan geliştirmiyor aksine fırsatları çürütüyor.

hocam ben bugün görüştüm ilk dönem görevlendirilenler için başvuru aldındı bu 2. başvuru dolmayan okullara denildi

Geri