Android MUALLİM uygulamam yayında.

Kodla Büyü
Hocam tebrikler güzel uygulama olmuş, + - den ziyade ögrencileri tanımamız için de yardımcı olacaktır. Bu yüzden e- okuldaki notları ve öğrenci fotolarını da programa aktarabilmemiz önemli olur. :++:

Merhabalar sayın hocam. Öncelikle çalışmanızda başarılar dilerim.

Android programlama ya yabancıyım.
Ama excel listelerini okumak için kullandığınız kütüphaneyi merak ettim.
İleride belki android programlamaya başlarsam lazım olur.

webcevap' Alıntı:
Merhabalar sayın hocam. Öncelikle çalışmanızda başarılar dilerim.

Android programlama ya yabancıyım.
Ama excel listelerini okumak için kullandığınız kütüphaneyi merak ettim.
İleride belki android programlamaya başlarsam lazım olur.

Öncelikle teşekkürler sayın hocam. Hocam kullandığım kütüphaneyi, güvenlik açısından belirtemeyeceğim için üzgünüm. Android java tabanlı olduğundan google da küçük bi araştırmayla bi çok kütüphaneye erişe biliyosunuz. İçlerinde ücretli olanlarda, ücretsiz olanlarda mevcut. Bu kütüphanelerden bi çoğunun iyi iş çıkardığını da belirtmeliyim.İyi günler, iyi çalışmalar. :)

gazi57' Alıntı:
Hocam tebrikler güzel uygulama olmuş, + - den ziyade ögrencileri tanımamız için de yardımcı olacaktır. Bu yüzden e- okuldaki notları ve öğrenci fotolarını da programa aktarabilmemiz önemli olur. :++:

sayın hocam, yapılacaklar listeme önerinizi ekledim. programa göz atma fırsatı bulan diğer arkadaşlardan fikirlerini rica ediyorum. ayrıca playstore da puan vererek değerlendirirseniz minnettar kalırım. iyi günler, iyi çalışmalar.

e okul formatında yuklenebılecek sekılde foto cekme butonu da olsa fena olmaz

Hocam emeklerinize sağlık. Uygulama çok güzel olmuş. Ayrı uzmanlık alanları ama bir de optik okuyucu entegre ederseniz dadından yenmez! Hepssi bir arada :++: :++: :++:

pinusn' Alıntı:
Hocam emeklerinize sağlık. Uygulama çok güzel olmuş. Ayrı uzmanlık alanları ama bir de optik okuyucu entegre ederseniz dadından yenmez! Hepssi bir arada :++: :++: :++:
Güzel fikir hocam :) ilerleyen zamanlarda eklemeye çalışacağım.

Program güncellendi arkadaşlar. Arayüz değiştirildi ve artık öğretmenleri ilgilendiren haberlere program içerisinden ulaşa bileceksiniz.

Programa yıllık plan modülü de eklenmiştir. internet üzerinden hazır olarak hizmetinize sunulmuş olan yıllık planları indirerek program içinde kullana bilirsiniz. O haftanın konulara ve kazanımlarına anında ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar. Google play den programla ilgili yorumlarınızı ve puanlarınızı lütfen esirgemeyin:) sizlerden destek bekliyorum. :) iyi çalışmalar

ios içinde yaparsanız daha yaygın kullanıma ulaşacaktır. Emeğinize sağlık :++:

Geri