Anadolu ve Normal Lise BİT Dersi Sunuları

Kodla Büyü
ayyildiz08' Alıntı:
Bilgisayar ağları konusu da benden olsun hocama yardımcı olalım...:)

Hocam bilgisayar ağları konusundaki sununuzu biraz düzenledim, diğer konulardan arındırıp tekrar yükledim. Bilginiz olsun.

Birinci ünitenin son bölümü "Güvenlik, Telif Hakları ve Hukuk" bölümünü hazırladım, yeni bitti, birinci mesaja ekledim. İlgilenenlere duyurulur...

Haftaya sınav yapacağım. Sınav soruları başlığı altındakileri indirdim hepsini inceleyeceğim bakalım...

1. Ünite en sözel ve teorik ünite sanırım. Çocuklar zaman zaman sıkılıyor. Dikkatlerini çekecek detaylar, videolar v.s.lerle idare ettik.

Uygulama üniteleri başlıyor. Bakalım lisede nasıl olacak :idea:

Benim okulda laboratuar yok ve uygulama ünitelerinde işim çok zor ne yapacağımı bilmiyorum sınıflardaki projeksiyonla idare edeceğim artık...

ayyildiz08' Alıntı:
Benim okulda laboratuar yok ve uygulama ünitelerinde işim çok zor ne yapacağımı bilmiyorum sınıflardaki projeksiyonla idare edeceğim artık...

Hocam kötüymüş bu durum. Projeksiyonla gösterip, anlatacaksınız, evinde bilgisayar olanlar evde uygulayacak. Allah yardımcınız olsun.

bende uygulama ödevi vereceğim artık bilgisayarı olanlar evde uygulayacak olmayanlarda olan arkadaşlarıyla beraber çalışacak başka yapacak bir şeyim yok

1. Yazılıyı yaptım bu hafta. Yazılıyı yapmadan soruları yayınlamak istemedim. Ne olur ne olmaz. Yerin kulağı var :)

Dersi dinleyen ile dinlemeyeni, çalışan ile çalışmayanı çok iyi ayırt eden bir sınav oldu, dersin ciddiyeti kavramaları geç oldu biraz. 4 sınıftan 2'sini okudum. 93 alan da var 20'lerde takılanda...

1. Yazılı A Grubu
1. Yazılı B Grubu

hocam aynı sınavı bende yaptım,87 alan çıktı en yüksek iyi bi sınav olmuş tşk, bu arada kullanma ve yönetme ile ilgili 2. ünite slaytlarınızda var mı?

muratturk' Alıntı:
hocam aynı sınavı bende yaptım,87 alan çıktı en yüksek iyi bi sınav olmuş tşk, bu arada kullanma ve yönetme ile ilgili 2. ünite slaytlarınızda var mı?

İyi ayıkladı sınav çalışanla çalışmayanı. Bunun için dikkatli hazırlamıştım. Sevindim işinize yaradığına.

2. Üniteyi göstererek anlatıyorum projeksiyonla. Sunuluk pek bir şey yok. Hazırladığım olursa da ekleyeceğim, merak etmeyin.

İyi çalışmalar.

seni takip etmek lise için yeterli olacak herhalde :) sınavları göndersek onları da okusan bir zahmet :D

Link 3 kere gitmiş - talep var ise ilçe sitesi yerine barındırıcalara yükleyin isterseniz

Arkadaşlar ortaokulda görev yapıyorum, kasımda anadolu liseleri atamaları olacağı söyleniyor, tavsiye edermisiniz anadolu liselerini, ortaokuldan sonra zorlanırmıyım sizce ... Artılarımı eksilerimi fazladır bilemedim..

Arkadaşlar 1. mesajımdaki ilçedeki linkler çalışıyor! Yok yine de alamıyoruz derseniz başka bir yere yükleyeyim.

Geri