ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SINAV GÖREVİ BAŞVURULARI

Kodla Büyü

Fender

Süper Üye
Süper Üye
2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI BAHAR DÖN.SONU SINAVI 4-5 Haziranda...
Başvuruları : 25.04 / 08.05 tarihleri arasında...

Daha 2 Ocak'ta girdiğimiz sınavın parasını alamadık hocam. Bunun parası 2023 den önce yatmaz.

akrep026' Alıntı:
Daha 2 Ocak'ta girdiğimiz sınavın parasını alamadık hocam. Bunun parası 2023 den önce yatmaz.
Sınavları ve kurumları karıştırdınız sanırım,burası ANADOLU ÜNİVERSİTESİ,MEB değil.

Mebbiste ösym sınavı istiyorum seçeneğini kaydederek mi yapılıyor. Zira taşrada çalıştığımızdan görev verilmedi yıllardır

geçen sınavda 1 hafta felan sonra açıldı diye hatırlıyorum tarihini değiştirmişlerdi başvuruların 2 defa

Sınav görevlisi olarak kaydınız bulunmamaktır. Sınav görevlisi olarak kayıt işlemleri için kurum yöneticinizle görüşünüz.

ösym üzerinde yukarıdaki uyarıyı yapıyor arkadaşlar.

anadolu üniversitesinde ise bu şekilde

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    38.3 KB · Görüntüleme: 1,781
Ösym ve anadolu üniversitesi sınavlarına başvuru nerden oluyor acaba arkadaşlar.
"Sınav görevlisi olarak kaydınız bulunmamaktır. Sınav görevlisi olarak kayıt işlemleri için kurum yöneticinizle görüşünüz." Sınav görevlisi kaydını nasıl oluşturuyoruz acaba.

zerziv' Alıntı:
Ösym ve anadolu üniversitesi sınavlarına başvuru nerden oluyor acaba arkadaşlar.
"Sınav görevlisi olarak kaydınız bulunmamaktır. Sınav görevlisi olarak kayıt işlemleri için kurum yöneticinizle görüşünüz." Sınav görevlisi kaydını nasıl oluşturuyoruz acaba.

kurum müdür/müdüryardımcı sizi kaydedebilir.

ademola' Alıntı:
zerziv' Alıntı:

kurum müdür/müdüryardımcı sizi kaydedebilir.

Teşekkür ederim.

Geri