ANADOLU ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
mrb arkadaşlar ben siirt ünvsi böte öğrencisiyim.seneye eskişehir böteye geçiş yapamyı düşünüyorum.eskişehirde okuyan arkadaşların bu konudaki görüşlerini almak istyrm yardımcı olursanız sevinirim...

eskişehirde hangi böteye geçiş yapmayı düşünüyorusn acaba.anadolu böte mi yoksa osmangazi böte mi?

not ortalamanızı öğrenebilirmiyim ve başvurunuzu posta yoluyla mı yapmıştınız.bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

2008 Anadolu Böte
Hangi dersti o yav canıma yetmişti öğretim programımıydı neydi. :x
Yemekteyiz programı gibiydi. Sunuyla programını anlatıp 4-5 hoca eleştiriyordu sen de cevap yetiştirmeye çalışıyosun.Hele o fizik ve kimyanın labları.Çok şükür mezun olduk da kurtulduk abidik gubidik gereksiz derslerden. :D
Keşke tef okusaydım.Pic programlamayı felan öğrenirdim kendi teknolojimi kendim yapardım :++:

akdeniz_1907' Alıntı:
not ortalamanızı öğrenebilirmiyim ve başvurunuzu posta yoluyla mı yapmıştınız.bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
3.45 ile balıkesir böte'de bölüm 1.'si olmuştum o sene. elden vermiştim ben. anadolu ve çukurova üniversitelerine yatay geçiş için başvurdum. anadolu'yu 1. sırada çukurovayı son sıradan 4. olarak kazandım. çukurovayı seçtim evime yakın diye.
çukurovada torpil olayları çok oluyor malesef. açıkladıkları kontejanlarda 1. öğretime 2 kişi, 2. öğretime 2 kişi alacağız demişlerdi ama nedense 1. öğretime 3 kişi, 2. öğretime 1 kişi aldılar. (ben 2. öğretime girdim.) ve 1. öğretime giren 3 kişiden sadece birinin notu yüksekti benden. ben arkadaş vasıtasıyla sordurdum notlarını, çukurova öğrenci işleri diğerlerinin notlarını göstermedi torpil olayı açıkça gözükmesin diye! hala aklıma geldikçe sinirleniyorum!

ben de 2009 mezunuyum burdaki mezunlara bakarak geç kalmışız....Sİvasta görev yapmaktayım...saygılarrrr

vay musti:D yav ne abisi sadece 1 sene erken mezun oldun :D Keşke şimdi imkanım olsada bi kaç sene daha okusaydım da sen benden 4-5 yıl önce mezun olmuş olsaydın....

Geri