anadolu meslek liselerinde dal açmak

Kodla Büyü

blackrose

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okulumda dal açmak istedim

veritabanı programcılı dalı ve web programcılıgı dalı

ama bana bunu açmak için 1 sene önceden yazılıp bunun onayını almamız gerektiği söylendi

ama şu aralar 10 cu sınıfların dal seçim anketleri yapılıyor bu nasıl bir çelişki anlamadım

yapan varsa durumu izah etse süper olur :)

Zümrede belirt şu dal olacak diye. Olay bitmiştir. Ama zümreyi müdüre imzalatırken katakulliye getirme işi. Söyle ve danış.

hocam ilk başta ilde ayda bir mesleki eğitim istihdam toplantısı oluyor oraya yazı yazıyorsunuz sonra ordan onay geldikten sonra bakanlıkta mesleki toplantı var orda okulunuzun isim yazması lazım 3-4 ayı buluyor olurun gelmesi biz nisanda yazdık ilden olur geldi bakanlığın sitesinde yayınlanmasını bekliyoruz şuan mesala mesleki teknik eğitimin sitesinde var duyurularda açılan ve kapanan dallar kısmında

bakanlıktan onay gelmeden dalı faaliyete geçiremezsiniz hocam, onun içinde erken davranmak gerekir, biz sene başında resmi yazıları yazdık sene ortasında müfettiş gönderdiler, alanı uygulayacağımız atölye planları da dahil bu alanı neden istediğmize dair rapor istediler, ki bu raporda özellikle çevreyle görüşüldü mü, çevre şartları incelendi mi diye dikkat ediyorlar. bir sonraki sene onay ancak geldi maalesef.

Geri