Anadolu lisesi yıllık planı hazırlayacağım yardımm

Kodla Büyü

a.ilhan

Üye
Anadolu lisesi yıllık planı hazırlayacağım her sınıf için ayrı ayrı düzenlemem gerekiyor mu? mesela 9. sınıflarda kullandığım bir planı 11. sınıflara da kullanmam uygun olur mu? yardımınıza ihtiyacım var.. :?: :?: :?: :?:

hocam sizin dersi sadece bir sınıfta seçmemişler mi nasıl oldu da hem 9 hem 11 lerde dersin oluyor. Soruna gelince uygun olur çünkü lisede sadece bir kere seçildiği için ders aynı konuları göstereceğinden aynı plan olabilir.

sami55' Alıntı:
hocam sizin dersi sadece bir sınıfta seçmemişler mi nasıl oldu da hem 9 hem 11 lerde dersin oluyor. Soruna gelince uygun olur çünkü lisede sadece bir kere seçildiği için ders aynı konuları göstereceğinden aynı plan olabilir.

Aynen hocam.

Bizde sadece 12'ler de seçildi. Ki zaten tek kitap var. Plan varsa alabilirim.. ;)

yeni seçmeli ders sistemine göre 9.sınıflarda ortalama 50-60 öğrenci 10.sınıflarda 20-30 öğrenci dersi seçiyor, bir de son kez de olsa bu sene 12.sınıflarda birer saat ders var... bundan sonraki senelerde yeni çizelgeye göre olacağı için öğrenci seçmezse ders yok demektir.

Öğretim Programı aynı ders kitapları aynı yıllardır değişmedi o manada forumda var olan son bir kaç seneye ait planlardan herhangi birini alıp düzenleyebilirsiniz. Sınıf farkı içinde aynı olandan ait olduğu sınıfı değiştirip çıktı alıp değiştirirsiniz. 9. Sınıflar, 10. Sınıflar gibi.

Hocam benim planım biraz kendime özel oluyor ben konuların sırasını değiştiriyorum planımı da ona göre hazırlıyorum bu sene daha yapmadım.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı için güncellediğim planım ektedir. İhtiyacı olan arkadaşlar için...

Ekli dosyalar

• 2014-2015 BİT YILLIK PLAN.rar
    9.7 KB · Görüntüleme: 283
Geri