Amazon Türkiye?

Kodla Büyü

cgg*seco

Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Amazon'dan başlangıç seviyesi bir drone alacağım. Amazon Türkiye hakkında çok şikayet duydum. Hem yorumlarınız hemde varsa indirim kodu için yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Mağaza önemli. Satıcısı Amazon değilse almayın derim.

Mağaza Amazon. Bende sorun olacağını düşünmüyorum fakat şikayetleri okuyunca gözüm korktu. İndirim kodu olan arkadaş var mıdır acaba?

Hocam sizlerin de yazdığı gibi satıcısı Amazon olan siparişleri tercih ederek çok alışveriş yaptık ve herhangi bir sorun yaşamadık.İndirim kodu yok maalesef.

Birçok satıcı başka platformlarda da var zaten
Amazon’da gün içinde bile saatlik fiyat değişimleri oluyor. Kontrol etmek lazım. Başıma geldi; şikayet ettim, bir sonraki alışverişe indirim tanımlandı.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Alışverişi tamamladım. Bir sorun yaşanmadı. Kargoda taahhüt edilen günden 1 gün önce geldi.

Arkadaşlar Amazon'dan bir cep telefonu almayı planlıyorum. İndirim kodu falan olan var mı acaba?

geçen everest klavye aldım piyasa fiyatının altındaydı fakat çok basit bir kutu ile geldi başta önemsemedim fakat paketi açtıgımda tuşlarda çatlak vardı birşey demedim taktım usb ye klavye çalısmadı sonra tuşlara baktım uhu ile yapıştırılmış daha uhunun sıvısı duruyor hemen geri yolladım 3 gün içinde iadem yapıldı fakat bir dj mixeri aldım ki piyasanın yine altında bir mixer di saglam geldi çok memnunum

Geri