Alternatif rehber uygulaması... Yardım/tavsiye

Kodla Büyü
Kıymetli Hocalarım
Başlıkta belirttiğim gibi alternatif rehber uygulamalarına ihtiyacım var. Yardımlarınız tavsiyeleriniz olur diye ümit ediyorum. Meseleyi açılığa kavuşturayım.

Malum Akıllı telefonlarımızda kişisel rehberlerimiz de ailemizden akrabalarımıza çocukluk arkadaşlarımıza kadar bir çok numara kayıtlı.
Okulda öğrencilerin velileri veya bir esnaf için müşterilerinin telefonları gibi nadiren de lazım olsa kullandığımız numaralar oluyor. Birkaç numara olsa sorun değil.
Onlarca hatta yüzün üzerinde ek kayıt yapmak gerekiyor. Şimdilik not programlarına kayıt yapıyorum bu numaraları. Ama hem arama yapmak pratik olmuyor.
Hem rehberde kayıtlı olmadığı için arayan bir veli mi yoksa başka biri mi bilinmiyor.

Acaba hayal ettiğim fonksiyonları karşılayan bir uygulamaya başkaları da ihtiyaç hissetmiş midir var mıdır böyle bir uygulama bilmiyorum..
Epey yerli yabancı rehber uygulaması var ama hepsini denemek mümkün de değil.

Bilen tecrübe eden var ise tavsiye edeceğiniz meçhul uygulama dan beklentilerim temel gereksinimlerim:
1-Asıl kullandığımız kişisel telefon rehberindeki kayıtlar ile diğer numaraları karıştırmayacak. Bir nevi paralel bir rehber uyguylaması olacak
2-Whatsapp taki gibi gruplara izin verir, toplu sms atılabilirse, çağrı geldiğinde kayıtlı isim ekranda gözükürse tabi çook daha güzel olur.

Çok fazla beklentiye girmeyeyim neyse ilk maddeye de razıyım :))
Şimdiden teşekkür ederim.

teelfonlardaki gruplar isteğinizin bir kısmını karşılar galiba. Aile, Arkadaşlar, İş arkadaşları diye gruplar mevcut

Geri