Allah'ından bul doktor.

Kodla Büyü

birarti1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugün babaannemi 20 şekerler 112 acil ile hastaneye sedyeyle taşıdık,
ambulansta iki sağlık görevlisi vardı,
hastaneye vardığımızda direk müşahade salonuna geçtik,
ben doktor gelecek diye beklerken ambulanstaki sağlık görevlileri gelip babaannemle ilgilendi,
ve oradan ayrılana kadar bir kez olsun doktor yanımıza uğramadı, oturduğu yerden çok güzel süreci yönetti!

madem doktor bey hastamızla ilgilenmeyecek biz neden 112 acil ile hastahaneye gittik o zaman,
sağlık görevlileri evde tedaviyi yapsaydı,
112 acil ile 85 yaşında şekeri 20'ye düşen hasta için g.tünü kaldırmayan bu doktor ne zaman kaldırır acaba bu g.tü gerçekten merak ediyorum.

Her meslekte böyle insanlar var işte Allah böylelerinin eline düşürmesin.

Eskişehir'de dayak yiyip beyin kanaması geçiren ve geçtiğimiz günlerde ölen genci; kas gevşetici verip gönderdiler... Ordan hesaplayin soz durumu.

hükümet adam etti bunları ama daha tam olamadılar biraz daha. Bi akraba doktor vardı AKP'ye oy vermeyin diyordu. İçimden sizin yüzünüzden verecem dedim.

SSK varken hastahaneye annemi götürdüğüm zaman elinde gazete okuyan doktoru hiç unutmam. 3 kişi hastahaneye giderdik biri muayene sırası biri laç sırası diğeri tahlil sırasıydı. Allah ıslah etsin diyelim.

184 doktor şikayet hattı idi sanırım. gerçi şikayet edince bişey olmuyormuş ama siz yinede o dr u şikayet edin bence.

Geri