!!!ALLAH RIZASI İÇİN BİRİ SÖYLESİN 8.sınıfa yazılı varmı!!

Kodla Büyü

61>34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar konu belki bi çok arkadaşta sorun olmaktan kalkmıştır ama kafayı yemek üzereyim. İlçe Milli Eğitim'e sordum onlar bile döneceğiz dediler hala cevap yok. 8.sınıflara yazılı var mı yok mu? hala net bir cevap yok. bu konuda elinde resmi bir cevap olan arkadaş bilgilendirebilirmi acaba Allah rızası için.. tiksindim bu belirsizliklerden.. :? :?

yazılı yok. çünkü sistemde yazılıyı seçseniz bile açılmıyor...

derse katılım ve benzeri bir değerlendirme varmı acaba hocam, bilginiz varmı?

togius hocam 5 ve6 lar hariç demişsiniz ama e okul da 8. sınıflar da ders etkinliklerine katılım notu alanı var oraya not girmiyor muyuz?
bir de bunu resmi bir belgeye dayanarak mı söylüyorsunuz acaba

Hocam 8 lere sadece ders etkinlik katılım notu verebiliyoruz, zaten sınav notu bölümü kapalı istesenizde giremezsiniz. Ders etkinlik katılım notuda kapalı ise o idarenin ihmali, söyleyin hemen düzeltsinler.

Hasanhoca' Alıntı:
Hocam 8 lere sadece ders etkinlik katılım notu verebiliyoruz, zaten sınav notu bölümü kapalı istesenizde giremezsiniz. Ders etkinlik katılım notuda kapalı ise o idarenin ihmali, söyleyin hemen düzeltsinler.

8lerde sadece 8-A sınıfını seçebiliyorum, 8-B sınıfını seçtiğimde ders seçme kısmına geldiğimde ders seçemiyorum, ders listesinde Seçmeli Bilişim Teknolojileri çıkmıyor, sadece 8-a sınıfında çıkıyor. kafayı yicem..

Hocam bizde de başta olmuyordu, idare e okulda bir ayar yaptı, not giriş kısmı açıldı, yarın sorayim isterseniz.

Hocam 8.sınıflardaki seçmeli dersimiz notla değerlendirilecek.
8.sınıflara not gireceğiz ama sınav notu giremiyoruz bu yüzden proje notu gireceğiz...

Hasanhoca' Alıntı:
Hocam bizde de başta olmuyordu, idare e okulda bir ayar yaptı, not giriş kısmı açıldı, yarın sorayim isterseniz.

hocam çok makbule geçer gerçekten. bekliyorum.

61>34 Hocam;

Müdür yardımcısıyla görüştüm, idareniz e-okuldan seçmeli dersler diye bir bölüm varmış, oradan büyük ihtimalle 8a yı seçip 8b yi seçmemiştir. Şimdi idareniz, seçmeli dersler bölümüne girecek 8b sınıfının seçmeli bilişim teknolojileri dersini seçip aktif edecek, böylelikle sizde ders içi katılım notunu girebileceksiniz.

Hocam ben yazılı yaptım ders ve etkinliklere katılım notu olarak girdim. 8 lerde eokulda yazılı bölümü yok ancak ders ve etkinliklere katılım ile proje notları var. Ders ve etkinliklere katılım olarak not vermeniz gerekiyor sanırım.

Arkadaşlar HasanHoca'mın da dediği gibi derslerin adını idare yanlış girmiş. 8-A sınıfında sorun yok. ama 8-B sınıfının dersini Seçmeli Bilişim teknolojileri ve Yazılım olarak seçmişler, onu Seçmeli Bilişim Teknolojileri olarak değiştirdik. yazılı notu girmiyoruz. proje ödevi verenler ödev verdikleri öğrenciler için proje ödevi kısmını dolduruyor. vermeyenler orayı da boş geçiyor. sadece derse etkin katılım notu veriyoruz. 2 tane de onu verdiğimizde sorun halloluyor, yardımı dokunan arkadaşlara tekrardan teşekkür eder, bizi bu belirsizlikler içinde süründüren Ankara'daki abi ve ablalarımıza da teessüflerimi iletirim.. :-1: hepimize kolay gele..

bende ne yaptıysam olmadı 8. sınıflara sınav giremiyom trih giremiyom tarih girmiş olsam bile sınav kısımları pasif.

artık şöyle yapıcam 2 adet ders içi katılım notu giricem napalım

Hasanhoca' Alıntı:
Hocam Ankara'ya kadar çok gitmişsin, idarenin dikkatsizliği sanırım :)

hocam 8.sınıflara seçmelibilişim teknolojileri ve yazılım dersini seçtiren e-okul sistemi de hatalıdır benim gözümde. ayrıca "8.sınıfların özel durumu" konulu ayrıca bir paragraf açabilirlerdi gönderilen yazıya sene başında. iyiki sorunları paylaşabilmek ve çözebilmek için bir buluşma noktamız var, yoksa ilçe MEM'lerin bile bocaladığı bir konuda nasıl bir çözüme kavuşurduk..

Geri