Alkasoft Zil Programı V1.5

Kodla Büyü

wardom035

Üye
Adı: Alkasoft Zil Programı V1.5
Tür: Zil Programı
Boyut: 5.7mb
Lisans: Ücretsiz
Kategori: Okul İdareci Programları
Gereksinimler: Winxp/vista/7/8/10 ve en az framework 4.0 uygulama sürümü

Açıklama Tanıtım Yazısı:

Okullarda veya dershanelerin ihtiyaç duyduğu zil sistemini bilgisayar üzerinden kolayca yönetebileceğiniz hiçbir sorunla karşılaşmayacağınız yardımcı bir programdır.
Özellikleri:
• Otomatik saat programlama
• Kullanımında hiçbir kısıtlama yoktur.TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.
• Gerek ayarlamalar gerekse kullanım kolaylığı ve görsellik olarak tam işinizi görecektir.
• Öğretmen giriş ve çıkışları için farklı melodiler kullanılabilir.
• Kullanacağınız mp3 dosyalarında saniye ayarlaması yapabilirsiniz.
• Ek olarak istiklal marşı,saygı duruşu ve siren çalabilme
• Mp3,wav,wmv,mid dosyalarını çalabilme
• Her gün ve her saat için ayrı programlama
• Öğleden önce ve öğleden sonra olarak toplamda günlük 20 saat ders saati ayarlayabilme
• Her seans için giriş,öğretmen ve çıkış olmak üzere üç tane zil seçebilirsiniz.
• Yüklenilen anonsları çalma ve hemen çal özelliği
• Haricen +13 Melodi +3 Zil +3 Anons toplamda 19 zil sesi
• En az framework .net 4.0 gerektirir.

Program resimleri :
http://alkaahsap.com/1.jpg
http://alkaahsap.com/2.jpg
Program dosya linki : http://alkaahsap.com/AlkasoftZilProgrami.rar

avast kurmadım ama diğer virüs programları var bilgisayarımda hepsinde sorun çıkarmadı.Acaba başka bişi virüslü olabilirmi bilgisayarınızda çünkü içinde virüs olacak bir dosya yok.

.NET ile yazılmışsa, nedendir bilmiyorum antivirüsler virüs olarak görüyor. Sanırım microsoft'tan sertifika falan almak gerekiyor ki programı virüs olarak görmesin.

Arkadaşlar merhaba. Windows 8 bilgisayara yükledim ama otomatik zil çalmıyor. Manuel çalabiliyoruz sadece. Net framework 4 te yüklü. Sorun ne olabilir acaba?

seçtiğiniz zilin formatı farklı olabilir .mp3 olmasına dikkat edin.Ayrıca zilin yolunu bulamıyor olabilir.Bilgisayarın tarih saatini iyi ayarlayın.Günlere dikkat edin.

Bilgisayar açıldığında otomatik programın başlaması için ne yapmak lazım. Msconfig den baktığımda başlangıç da otomatik başlayacak şekilde görünmüyor şu anda.

Tesekkurler

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam emeğinize sağlık. Dün denedim oldu ama bugün olmuyor. Tarihe, yola, formatada baktım olmadı. Başka neden dolayı olabilir acaba?

Arkadaşlar antivürüs programından kaynaklıymış. Bir de ben sürekli saate göre deneme yapıp bekliyormuşum. Kapatıp yeniden açmam lazımmış. Beni çok uğraştırdı :?

başlangıca kısayolu eklememe rağmen bilgisayar açıldığında otomatik başlamıyor. sorun nedir acaba?

Hocam günler otomatik değişmiyor programda. Örneğin cuma günü ve hafta sonu farklı zil saatleri uyguluyoruz. Dolayısıyla cuma ve cumartesi programı kapatıp tekrar açmamız gerekiyor. Daha önce karşılaşan oldu mu sadece bende mi bu sorun?

hocam gün gün kaydetmeniz lazım. bende öyle bir sorun olmadı. windows 7 kurulu.siz de bilgisayar açıldığında otomatik başlıyor mu?

Zaten gün gün kayıtlı fakat programın tarihi otomatik ilerlemiyor. Hangi günde çalıştırıldıysa o günde kalıyor. Örneğin bugün bilgisayarı açtım diyelim, programıda çalıştırdım. Yarın baktığımda bilgisayarın tarihinin doğru ama programın tarihinin halen bugün tarih kaldığını görüyorum. Bende de win7 yüklü. Bu arada otomatik başlatma kısmını ayarlamadım. Bilgisayar 7 gün boyunca kullanılıyor hiç kapanmıyor çünkü

Geri