Alın size uygulama sınavı örneğim

Kodla Büyü

ay51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Uygulama sınavım

Ekli dosyalar

• Uygulama.rar
    26.5 KB · Görüntüleme: 270
Sayın hocam, sınav süresi ortaöğretimde bir ders saatinden az olamaz biliyorsunuz, sınav süresi 20 dakika şeklinde sınav kağıdına yazmazsanız iyi olur.
Sorularınız yerinde ancak eğer 5-6. sınıf öğrencileri içinse süreyi 30 dakika yapmanız daha uygun olabilir.
Paylaşımınız için teşekkürler, sınavınızda başarılar.

sınav süresi hakkında açıkcası süre kısıtlaması olduğunu bilmiyordum. Süreyi kısa tutmamın sebebi sınıflar 36 kişilik, 2 ders saati içinde 14 bilgisayarla sınıfları sınava sokmalıyım. Sınıfları 3'e bölüyorum, yinede grupları sınıftan çıkarmak, diğer grubu alırken bile 10'ar dakika geçiyor. Teneffüslerde dahi sınav yapıyorum. Şunu yaparım yönetmeliğe göre süre kısıtlaması varsa, sınav da süre belirtmem, duyuru yaparım. Uyarınız için teşekkür ederim.

ay51' Alıntı:
sınav süresi hakkında açıkcası süre kısıtlaması olduğunu bilmiyordum. Süreyi kısa tutmamın sebebi sınıflar 36 kişilik, 2 ders saati içinde 14 bilgisayarla sınıfları sınava sokmalıyım. Sınıfları 3'e bölüyorum, yinede grupları sınıftan çıkarmak, diğer grubu alırken bile 10'ar dakika geçiyor. Teneffüslerde dahi sınav yapıyorum. Şunu yaparım yönetmeliğe göre süre kısıtlaması varsa, sınav da süre belirtmem, duyuru yaparım. Uyarınız için teşekkür ederim.
Sayın hocam, siz yine sınavınızı istediğiniz sürede yapın ama sınav kağıdına yazmayın.

Geri