Aliexpress ten alışveriş

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ne zamandır aliexpressten alış veriş yapmayı düşünüyordum. Bugün "Anycast mi2" almaya karar verdim. 9.91 $ ( yaklaşık 38 tl ) , Turkiye'de ise 70 tl civarında. Fiyatı gayet uygun. Sizce bu siteden alışveriş yapmak mantıklı mı? Düşünceleriniz neler?

Satıcıya göre güvenliği değişir.
Satıcının puanı ve yorumlar önemli.
Ürün linki nedir?

Son iki ayda iki alışveriş yaptım. Problem yaşamadım. Yüksek fiyatlı ürünlerde gümrük problemi olabilir ama dediğiniz üründe bu da olmaz. Türkiye'den çok alışveriş yapan var.

Alabilirsin sorun olmaz sürekli alışveriş yapıyoruz. Siparişinizi takip edin ürününüz elinize ulaşmadan para aktarmayın. Birde arkadaşlar uyarmış güvenilir satıcılardan alın yorumları okuyun öyle karar verin.

4.7 puanı var. Sanal Kart ile alisveris yapacağım. Hani üründe bi sıkıntı çıkarsa en azından denemiş olurum diye düşünüyorum.

Satıcı güvenilir görünüyor. Yorumculara biri de etkileşimli tahtada denemiş sanırım.

Alabilirsiniz hocam. Satıcı güvenilir, puanı yüksek ve 2300 yorum var. Türkiye'den de alan çok kişi yorum yapmış.

Aliexpressten korkmadan alışveriş yapabilirsiniz, herhangi bir sorun olmaz satıcının puanı yüksek, ürün gelince onay verirsiniz bu arada ürüne zam gelmiş 10 dolar olmuş ama yine de alınır

bende aliexpressten aynı ürünü almayı düşündüm. n11de 60 liraya olduğu için n11den aldım. 20 lira diye bir ay beklemek istemedim.

Geri