Ali Çağatay BT öğretmenleri ACİL 5 kişilik heyet oluşturalım

Kodla Büyü

muratozdas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ali Çağatay Blooberg: MEB Ömer Balıbey'den bizim icin randevu alıp bizi Ömer Balıbeyle görusturecek: bu aksama kadar aramızda 5 kişilik heyet oluşturmamızı istiyor ( @AliCaatay twitter)

BTE derneği başkanımız ve 4 kişi katılmalı diye düşünüyorum.Dernek başkanımız önderlik ederse daha iyi olur kanımca

Ali Çağatay ın tweetleri

BT Ogretmenleri arkadaslarim. Aranizdan 5 kisilik bir heyet secip bana bildirin. Haftaya Omer Balibey'den randevu alacagim size

Omer Balibey, eski İstanbul Milli Egitim Muduru halen Ozel Ogretim Genel Muduru. Konuyu Sayin Bakan Nabi Avci'ya tasiyacak

5 kisilik heyeti belirleyip yarin aksama kadar acagatay@bloomberght.com adresine telefon numaralari ile yazin lutfen. Surec hizlaniyor.

@selimtavusdagi direkt konusmak isteyenler e mail adresime telefonlarini yazsin lutfen

Uzak memlekette olmayaydım gitmeyi çok isterdim. Zaten dolmuşum ağzıma kadar :)

ahmetcanserif' Alıntı:
btr kadrosu alamayacaksanız hiç gitmeyin bu saatten sonra s.........m dersin içine.

bence de önemli olan konu btr kadrosu istemek, dersin zorunlu olmasından çok daha mantıklı....
programa katılacak arkadaşlar sadece kadro üzerinde durmalı
hem bt cilerin hem de okulların bilişim sorunları için en doğru ve kalıcı çözüm denilmeli
eğitici formatör kadrosu da lazım tabi :!: :!: :!:

norm kadro sorununun çözülmesi hem atanmış olan hemde atanmayı bekleyenler için en kesin kurtuluştur

arkadaşlar Ankara' da herhalde olacak görüşme lütfen orda bulunan arkadaşlar cesaretle bu işe gönüllü olsunlar dernek başkanımızın başkanlığında eğer kişi sayısı yetmezse ben bursa'dan dahi rapor izin bişi alıp gelmeye çalışırım.birde bu heyeti belirleyip kim gönderecek Ali Bey e

muratozdas' Alıntı:
Derneğimizdeki arkadaşlarıda bilgilendirebilsek iyi olur
evet nasıl iletişime geçebilir haberleşebiliriz bu 5 kişi olayını kaçırmayalım tek desteğimiz olan Ali Bey i de kaybetmeyelim 5 kişi bulamayıp

ya hani nabi avcı derslerin zorunlu olmasını talim terbiye ile görüşecekti, şimdi ise nabi avcı ile Ömer Balıbey görüşecek deniyor herkes birbiri ile görüşüyor ama hiçbişeyden sonuç çıkmıyor, bu işte bir gariplik var ama ne? geçen murat özdaş arkadaşımız sormuştu ali çağatay ın hesabı hacklendimi diye öyle bişeymi var acaba?

valla hacklenmiş gibi görunuyordu ama şuan bizzat kendısı yazıyor, herhalde farketti durumu.

çünkü kendisi dışında hiç kimse BT öğretmenlerine destek vermiyor..ayrıca mesajlardada farkedilebiliyor

muratozdas' Alıntı:
çünkü kendisi dışında hiç kimse BT öğretmenlerine destek vermiyor..ayrıca mesajlardada farkedilebiliyor
inşallah kendisidir, peki nabi avcı derslerin zorunlu olmasını talim terbiye ile görüşecekti o konu ne oldu acaba? böyle bir twit paylaşmıştı kendisi unutmuş görünüyor?

hastasıyız dede' Alıntı:
muratozdas' Alıntı:
inşallah kendisidir, peki nabi avcı derslerin zorunlu olmasını talim terbiye ile görüşecekti o konu ne oldu acaba? böyle bir twit paylaşmıştı kendisi unutmuş görünüyor?
valla onu bilemiyorum, kendisine sormak lazım, herhalde bir gelişme yok, olursa söylerdi..

ahmetcanserif' Alıntı:
btr kadrosu alamayacaksanız hiç gitmeyin bu saatten sonra s.........m dersin içine.
...
tencere' Alıntı:
ahmetcanserif' Alıntı:

bence de önemli olan konu btr kadrosu istemek, dersin zorunlu olmasından çok daha mantıklı....
programa katılacak arkadaşlar sadece kadro üzerinde durmalı
hem bt cilerin hem de okulların bilişim sorunları için en doğru ve kalıcı çözüm denilmeli
eğitici formatör kadrosu da lazım tabi :!: :!: :!:
...
gerçekten yazık. siz neden öğretmenlik yapıyorsunuz ki. gidin dükkan açın orda TAMİRCİLİK yapın. dünden razısınız derslerinizin gitmesine boşuna yaygara koparmışsınız burda derslerimiz zorunlu olmalı diye...

kadro kısmına gelecek olursak; ya akıl var mantık var. ders zorunlu olursa okullara zaten kadro gelmeyecekmi. 5-6-7-8 lere zorunlu ders olarak konsa 2 saat. en kötü ortaokulda 20 şube (5 x4) vardır. bu da 40 saat ders eder 2 norma denk gelir. 1 ders olarak konsa 1 norma denk gelir.

bu ders zorunlu olsa hangi labta hangi imkanlarla kaç kişiye nasıl ders anlatacaksınız bu ders araç gereçsiz olmaz 512 mb lik köhne pc lerle olmaz bu ders diğer dersler gibi bir kuru tahta önünde işlenmez bu saatten sonra da lab mab kurulmaz. En gerçekçi çözüm btr normudur.

computing' Alıntı:
bu ders zorunlu olsa hangi labta hangi imkanlarla kaç kişiye nasıl ders anlatacaksınız bu ders araç gereçsiz olmaz 512 mb lik köhne pc lerle olmaz bu ders diğer dersler gibi bir kuru tahta önünde işlenmez bu saatten sonra da lab mab kurulmaz. En gerçekçi çözüm btr normudur.
:+1: :+1: :alkis: :alkis:

Geri