Ali ÇAĞATAY Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan ile

Kodla Büyü
:+1: :+1:

Allah razı olsun Ali ÇAĞATAY'dan. Bu adam kadar bu konuyla ilgilenen, gündemde tutan kimse olmadı...

hemen retweet yaptım ve cevap yazdım :) sizlerde lütfen Ali Bey'e teşekkur edin ve ilgi verin

Boşuna heveslenmeyin arkadaşlar... Ben, Zonguldak Milletvekili Ercan CANDAN'ın yeğenlerini ve köyünün çocuklarını okutuyorum. Kendisi bugüne kadar ne bir kez okula geldi ne de bize bir faydası oldu. Bundan sonra da olacağını zannetmiyorum. Dolayısıyla bu işten bir şey çıkacağını sanmıyorum...

Sayın arkadaşlar lütfen ders zorunlu olsuna takılıp kalmayın. Kendimizi kandırırız. Sorumuz tek ve net olmalı. Dersimiz zorunlu olmayacak peki 15000 bt öğretmeninin norm sorununa çözüm ne olacak. 2011 de çıkan yönetmelik neden uygulanmıyor.

Sevgili arkadaşlar bu akşamki gündem konusu Teknik Eğitim Mezunlarının daha önce YÖK tarafından izin verilen Mühendis olabilmeleri adına tamamlama derslerini alıp mağduriyetlerinin giderilmesi ile ilgili olacak. Hani BT konuları konuşulmayabilir.

arkadaşlar ne kadar çok tweet o kadar iyi ali beye tüm sorunlarımız anlatalım ısrar edelim gündeme getirmek zorunda kalsın

tamam... ders zorunlu olmasın...

iyi de %90 'ımız bu sistemde norm fazlası oluyoruz...

buna ne gibi bir çözüm getirilecek....

bu önemli...

Geri