aldığımız fen dersleri toplam derslerin %30 unu geçiyor mu?

Kodla Büyü
eski notlarımız nasıl göreceğiz ki bulamdın okuduğum üninin sitesinde.bilgisayar öğretmenimisniz hocam*

bizim okulda birisi uzay bilimleri mezunu zamanında sınıf öğr atanmış şimdi matematiğe geçiyor sadece trasnskrip fotokopisi ile.

geç kalınmadımı hocam bunun için. yani bizim gördüğümüz dersler matematik 2 dönem,fizik 2 dönem, kimya ve biyoloji de 1 er dönem değilmiydi bunları toplasak ki ders saatleri mat :4
fizik:4
biyolojı:3
kimya :3 saat diye hatırlyırum 5 yıl olmuş mezun olalaı atladığım bişey varsa düzeltiniz..:)

fen derslerininin kredisini hatılıyorumdatoplada aldığımız kredyi hatrlamıyrm.fizik 5-5 kimya 5-5 bio3

Bizde
mat1: 6 saat
mat2:6 saat
fizik 1: 6saat
fizik 2:6 saat
kimya 1:4 saat
kimya 2:4 saat
kimya uyg.:2 saat
kimya uyg2: 2 saat
biyoloji : 3 saat olaraktı..

%30 fizik kimya biyoloji toplamı edebilir mi? çok zor..

Benim transkriptime göre 4 yılda toplam 140 kredi ders almışız.

fizik 1 : 5 kredi
fizik 2 : 5 kredi
Genel Biyoloji : 3 kredi
Genel Kimya 1 : 5 kredi
Genel Kimya 2 : 5 kredi

Fen dersleri 23 kredi yapıyor. Yeterli olmayabilir. İlgilenen arkadaşlar araştırsınlar.

yagmur61' Alıntı:
bu toplam derslerde gereksiz seçmeli dersler de daihil midir acaba?
Bizim dersimiz de seçmeli hocam, biz de mi gereksiz ders okutuyoruz :D Transkriptinde ne kadar ders varsa hepsi aldığın toplam krediyi oluşturuyor hocam.

%30 u geçsede kabul etmezler hocam; bilişim teknolojileri mebin üvey evladı.bizi tamircilikten başka birşeye layık gören yok

elifinannesi' Alıntı:
bu gün son gün süre uzatıldı
hocam bunu biliyorum süre uzatıldı da sizde biliyorsunuzdur mesai saatleri içerisinde hem ilçe hemde ilin onaylaması gerktiğini ki kaldıki bizler daha kredi hesabı yapıyoruz bunun tarnskripti var okul seçimi var ilçenin onayı var yani saat 5 e kadar yetişirmi bilemediğiim için geç kalınmadımı diye sormuştum... saat 14,30 şu an bilmiyorum belkide küçük bir ildesinizdir halledilebilir bu saate kadar ben istanbulda olduğum için asla yetişmezdi de:) umarım hakkımızda hayırlsı olur:)

the_korsan' Alıntı:
Bizde
mat1: 6 saat
mat2:6 saat
fizik 1: 6saat
fizik 2:6 saat
kimya 1:4 saat
kimya 2:4 saat
kimya uyg.:2 saat
kimya uyg2: 2 saat
biyoloji : 3 saat olaraktı..

%30 fizik kimya biyoloji toplamı edebilir mi? çok zor..

bizimkide böyleydi. 1. sınıfta 6 saat matematik, 4 saat bilgisayarla ilgili bir ders vardı..
belki eder..

Atauni böte toplam kredi 142
Fen alanlarında ise
Mat 10
Fiz: 10
Genel biyoloji:3
Kimya:10
Toplam 33
buda %30 u geçmiyor.

Fen alanına giren başka ders varmı onlarıda yazarsam tutabilir. Mesela Programlama dilleri

berserk' Alıntı:
Atauni böte toplam kredi 142
Fen alanlarında ise
Mat 10
Fiz: 10
Genel biyoloji:3
Kimya:10
Toplam 33
buda %30 u geçmiyor.

Fen alanına giren başka ders varmı onlarıda yazarsam tutabilir. Mesela Programlama dilleri

hocam cahilliğimi mazur görün bilmiyorumda matematik fen alanı mı oluyor?? yani fen alanı kredileri hesaplanırken mat. ayrı tutulması gerekmez mi?? fen alanı kimya,biyoloji,fizik değilmi?????

ya zaten anlamıyorum anlamıcamda böte diye bölüm niye var bizler niye okuduk :(( ? formatör olsan gerçekten görevini okulda doğru dürüst bilen yok tamircilik bekliyorlar, bir sürü matematik, fizik,kimya,biyolojı gördük yan alandan saymıyorlar ya madem saymıcaksınız bu dersleri niye verdiniz bu saçmalıklar yerine mikroişlemciler, donanımm vb. bilgisayar dersi vereydinizde mesleklere atanaydık ha bunu vermediniz niye bizler dururken sınıfcıları mesleklere atıyosunuz pesssssssss ya pessss çıldırıyorum artık bu adaletsizliklere :verymad: ben bötenin mesleklere atanamıcağını bilmiyordum tercih ederken rehberlik edende olmadı puanım teflere yeterken sürünüyryorum...

esilasoul' Alıntı:
ya zaten anlamıyorum anlamıcamda böte diye bölüm niye var bizler niye okuduk :(( ? formatör olsan gerçekten görevini okulda doğru dürüst bilen yok tamircilik bekliyorlar, bir sürü matematik, fizik,kimya,biyolojı gördük yan alandan saymıyorlar ya madem saymıcaksınız bu dersleri niye verdiniz bu saçmalıklar yerine mikroişlemciler, donanımm vb. bilgisayar dersi vereydinizde mesleklere atanaydık ha bunu vermediniz niye bizler dururken sınıfcıları mesleklere atıyosunuz pesssssssss ya pessss çıldırıyorum artık bu adaletsizliklere :verymad: ben bötenin mesleklere atanamıcağını bilmiyordum tercih ederken rehberlik edende olmadı puanım teflere yeterken sürünüyryorum...
Bize rehber eden oldu da ne oldu hocam, adını sanını bilmediğimiz bölümü yazdırdılar geleceği var diye. Tabi bunu yazdıran da rehberci. tefleri geçtim lise mata çok rahat gidebiliyordum ama keşke fayda etmiyor artık... :(

Gök_Tuğ' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:
Bize rehber eden oldu da ne oldu hocam, adını sanını bilmediğimiz bölümü yazdırdılar geleceği var diye. Tabi bunu yazdıran da rehberci. tefleri geçtim lise mata çok rahat gidebiliyordum ama keşke fayda etmiyor artık... :(

evet keşke fayda etmiyor ne yazıkki.....

sakarya toplam 142 kredi ve bunun 33 ü mat,fen,kimya,biyoloji oluyo tabi matematiği dahil edebiliyomuyuz bilemem ama bu durumda %23 küsür oluyo yetmiyo..
fen dersleriyle diğer dersleri oranlarsak belki olur :D

selçuk mezutu toplam kradim 145 fen ve mat toplam kredim 33 buda anca %22 yapıyor ama eğitim bilimlerini dahil edersek %30 geçer anca onu tam öğrenmek lazım eğitim bilimleri dahil edilecekmi acaba yoksa sadece alan derslerinni % 30umu

Gök_Tuğ' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:

haklısınız ama bir bölüm üzerinde bu kadar da talihsizlik olmazki hçbirşey düzügn değil soruyorum sizlere kendini öğretmen gibi hissden varmı????

Geri