Alan zümresi mi? Ders zümresi mi?

Kodla Büyü

aktasankara

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu yıl diğer hoca gittiği için tek başıma kaldım ve yeni atanan da göreve başlamadı. Şu an bölümde tek öğretmenim.

İlk defa zümre hazırlıyacam.

Tüm derslere ayrı ayrı zümre yapmam gerekir mi?

Yahut tek zümrede tüm derslerle alakalı kararlar mı alınmalı?

Sonra olarak elinde bu şekilde zümreleri olan arkadaşlarımız paylaşabilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim...

hocam biz yıllardan beri tek zümre yaparız, bütün dersleri tek toplantıda tek tutanak altında yazıyoruz. aksini duymadım eğer bilen var ise kaynak gösterirlerse doğrusunu öğreniriz.

hocam benım de çpl de 2.yılım bizim müdür tek tek ders zümresi istiyor .geçen yıl da tek tek yaptık.ama dsyanagını tam olarak bilmiyorum.idareye baglı o zaman bırazda bu durum.

bizde tek zümre yapıyoruz hocam tüm dersleri sınav tarihleri dönem ödevleri vs. tek zümrede toplayıp öyle veriyoruz ama bir keresinde tek tek olacak demişlerdi o zaman yapmıştık ayrı ayrıda ama allahtan daha sonra üstünde durmadılar cok bir daha yapmadık

hckaya' Alıntı:
hocam biz yıllardan beri tek zümre yaparız, bütün dersleri tek toplantıda tek tutanak altında yazıyoruz. aksini duymadım eğer bilen var ise kaynak gösterirlerse doğrusunu öğreniriz.
..
Dayanağı Mesleki Eğitim Yönetmeliği hocam.
..
Zümre/sınıf zümre öğretmenler kurulu
Madde 100- Zümre öğretmenler kurulu, aynı dersi okutan öğretmen, uzman, usta öğretici, eğitici personel ve atölye teknisyeninden oluşur. Kurul, ilk toplantısında o öğretim yılı için kendi aralarından birini başkan seçer.
..
işin esası DERS DERS görüşülmesidir. Fakat ALANIN İŞLEYİŞİ ile ilgili bazı durumları bu ders zümreleri kapsamadığı için ders zümreleri dışında bölüm iş bölümü, atölye planları vb.. işlemder için ALAN ZÜMRESİ de yapılır...

Geri