Alan Şefliği Yıllık Planı

Kodla Büyü

turukha

Üye
Alan şefliği yıllık planı olan paylaşabilir mi acaba
İş güvenliği eğitimi falan eklenmesi gerekiyor galiba elinde olanlardan rica edebilir miyim
teşekkürler şimdiden

alan şefliği yada atölye şefliğinde yıllık bir plan söz konusu değil. sadece yapılan işlerle ilgili ay sonunda rapor verilir. orta öğretim kurumları yönetmeliğinde ayrıntılar var.
böyle planlar isteyen idarecilere siz de yıllık plan yapıyor musunuz diyorum ben.
haaa kendi işlerinizi unutmamak ve düzenlemek adına yapabilirsiniz.

alan şefliği yada atölye şefliğinde yıllık bir plan söz konusu değil. sadece yapılan işlerle ilgili ay sonunda rapor verilir. orta öğretim kurumları yönetmeliğinde ayrıntılar var.
böyle planlar isteyen idarecilere siz de yıllık plan yapıyor musunuz diyorum ben.
ben de yapmıyordum kaç senedir ben de öyle biliyorum işgüzar 2-3 bölüm verince hazır bulunsun diye sormuştum istemediler daha da elimizde bulunsun diye işte çok teşekkürler

Bizden istendi ve yaptık. Ortaöğretim kurumları yönetmeliğinde nasıl bir ayrıntısı var. Yönetmeliğin ilgili bölümünü paylaşırsanız sevinirim.

Yönetmelikteki ilgili bölümü ben de merak ettim açıkçası...

bölüm ve atölye şefi ile ilgili kısımda yıllık plan yapmaz diye bişey yazmıyor tabii ki. yıllık plan yapar diye de yazmıyor onu diyorum ben. sadece aylık rapor verir yazıyor.
mesela öğretmen görev ve sorumluluklarında yıllık plan yapar yazıyor.
orta öğretim kurumları yönetmeliğinin şeflik ile ilgili kısımlarına göz atabilirsiniz.
müdür plan istedi diye plan yapmam ben. müdür okulu yönetmeliklere göre yönetir.

Tam tahmin ettiğim gibi, yoksa gözümden kaçmazdı böyle bir detay....

bölüm ve atölye şefi ile ilgili kısımda yıllık plan yapmaz diye bişey yazmıyor tabii ki. yıllık plan yapar diye de yazmıyor onu diyorum ben. sadece aylık rapor verir yazıyor.
mesela öğretmen görev ve sorumluluklarında yıllık plan yapar yazıyor.
orta öğretim kurumları yönetmeliğinin şeflik ile ilgili kısımlarına göz atabilirsiniz.
müdür plan istedi diye plan yapmam ben. müdür okulu yönetmeliklere göre yönetir.
Evet baktım Alan ve atölye şeflerinin görevleri arasında aylık rapor verir diyor ama yıllık plan hazırlar falan demiyor. Yapılmak zorunda değil anlaşılan. Belki yıl içinde kolaylık olması açısından yapılabilir. Bilgi teşekkür ederim.

Geri