Alan Şefi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Olabilirmi

Kodla Büyü

yasar50

Site Gezgini
Arkadaşlar Çok Programlı Lisede Bilişim Teknolojileri Alan öğretmeniyim Bu yıl Bilişim teknolojileri rehber öğretmenliğine başvurdum büyük bi ihtimalle çıkacak ayrıca bilişim teknolojileri alan şefliği için dilekçe verdim. kabul olursa toplamda kaç saat ek ders alırım. ayrıca 24 saat fiili dersim var. 12. Sınıf öğretncileride işletmede beceri eğitimine gidiyorlar bunlar içinde koordinatörlük görevim olurmu.

24ders 10 şeflik 10'da koordinatörlük alsanız full. btr'ye niye başvurdunuz anlayamadım?

yasar50' Alıntı:
bu konuda bilgisi olan yokmu hoclarım
BTR başvuran öğretmenin görevlendirilebilmesi için üzerinde başka görev olmaması lazım. (Mebbis yöneticisi, md. yard, arge, vb) Şeflik de bir tür idari görev sayılır.

Peki alan şefi değilim BTR yim işlermeye giden 12. sınıf öğrencileri için koordinatörlük ek dersi alabilirmiyim.

yani 18 + koordinatörlük

yasar50' Alıntı:
Peki alan şefi değilim BTR yim işlermeye giden 12. sınıf öğrencileri için koordinatörlük ek dersi alabilirmiyim.

yani 18 + koordinatörlük
hayır..
18+0 (ağzınla kuş tutsanda..)
20 saat maaş karşılığıda derse girersin..

yasar50' Alıntı:

yani 18 + koordinatörlük
BTR oldu isen başka hiç bir GÖREV alamazsın.

Geri