alan değişikliğiş isteyenlere radyo tv bölümü..

Kodla Büyü

sdkbrk

Üye
arkadaşlar bu radyo tv bölümü açılan varmı ben bilişim teknolojileri öğretmenliği yapıyorum elektronik öğrt mezunuyum bana radyo tv bölümü açıldı okulu arıyorum adamlar bu bölümde sizin branşla ilgili bir ders yok diyor. il milli eğiitimi aradım siz bu bölüme geçemezsiniz diyor biz bakanlığa mail attık düzeltecekler diyor ama mebbisden baktığımda hala tercih edebilirim gibi görünüyor.

mebbiste bütün branşlar açık değil mi. biz diplomamızda yan alan yazıyorsa onu seçebiliyoruz diye biliyorum...

bende elektronikciyim banada açılıyor tbliğler dergisinde bizim branşımız burada ders vermeye uygun değil bence yanlışlık var.
antalya MI? yoksa

bendede açılıyor hocam ama uygun değil dediler banada yalnız bakanlığa bir sormak lazım yinede

KOCAELİDE ACILIYOR 1 TANE OKUL
ELEKTRONIK MEZUNLARINA
Talim ve Terbiye Kurulunun 07/07/2009 tarihli ve 80 sayılı kararı na göre bu alana gecebiliyoruz.
bulundugunuz ılde kontejan açılmamış olabılır..

hocam 80 sayılı karara göre biz başvuru yapamıyoruz bana mersin il milli eğitimdende aynı şeyi söylediler bakalnlıktan düzeltecekler dediler ama hla bi değiişiklik yok anlamadım ne iş...

Bende radyo televizyona geçmeyi düşünüyordum aslında, ankarada açık olan okullar olmasına rağmen sadece elektronik seçebiliyorum. biraz araştırma bile yapmıştım, açık okullar var. eski okulumda tek öğretmen var mesela. ama ankarada açmadılar. gelde küfür etme.

ak3453' Alıntı:
KOCAELİDE ACILIYOR 1 TANE OKUL
ELEKTRONIK MEZUNLARINA
Talim ve Terbiye Kurulunun 07/07/2009 tarihli ve 80 sayılı kararı na göre bu alana gecebiliyoruz.
bulundugunuz ılde kontejan açılmamış olabılır..
Çizelgede radyo-tv alanı karşısında elektronik öğrt. mezunları yazmıyor ki..nasıl yorumluyorsunuz anlamıyorum.

Geri