Alan değişikliği yapsam mı?

Kodla Büyü
Ayın 10 bbaşvuru açılacak denilince öğleden sonradan beri ağaç oldum bilgisayar başında :mrgreen:
Hadi artık açılıverrrrrr :puhaha:

yigido hocam, idareci olarak çalışıyorum dediniz. idarecilikten de ayrılacaksınız alan değişikliği yaptığınızda. idarecilik hakkındaki düşünceniz nedir? zaten bırakmayı istiyordunuz da bu bir fırsat mı olacak, yoksa elektroniğe geçeceğiniz için mecburen mi bırakacaksınız? Bu arada alan değişikliği konusu gönlünüze göre olur inşallah.

mygold hocam.idarecilik güzel bir şey.üstelikde bilişimci olarak işlerin kolayca üstesinden geliniyor.benim amacım "ilk göz ağrım olan" elektroniğe geçmek.O yüzden elektroniğe geçmek için mecburen bırakacağız.Ama bir kaç yıl öğretmenlik yapıp tekrar idareciliğe dönerim kısmetse ...

Yani varya şu MEB e neler demeli acaba?Madem ayın 10 u diye açıklama yapmayn kardeşim :verymad:

SORU1: mebbisten mi yapılacak başvurular?
SORU2: açık yerler gözükecek mi yoksa gelişi güzel başvurumu yapılacak?

aliantep27' Alıntı:
SORU1: mebbisten mi yapılacak başvurular?
SORU2: açık yerler gözükecek mi yoksa gelişi güzel başvurumu yapılacak?

Valla hocam 10 eylül'de başvurular alınacaktı ama bu tarih oldu hala klavuz bile yayınlanmadı.O yüzden senin sorularına ne desem boşşşş :mrgreen:

Arkadaşlar malumunuz başvurular başladı.Benim anladığım birinci başvurular özür gurubundan isteyecekler için.
19-25 arası başvurularda benim gibi bilişimden-elektroniğe isteğe bağlı olanlar için öyle değil mi?

Geri