ALAN DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLGİLİ SÜRE 1 GÜN UZATILDI

Kodla Büyü
Hiç farketmez başvurmayacağım. Teknoloji tasarım öğretmenliğine kesinlikle gçmeyi düşünmüyorum. Farklı bir branş olsa geçerim.

Alan Değişikliği Başvurularının Uzatılması
21-26 Eylül 2012 tarihleri arasında alınan öğretmenlerin alan değişikliği başvurularında, sınıf öğretmenlerinden diplomalarında yan alanları “Türk Dili” ve “Matematik” yazılı olanların hangi alana geçebilecekleri hususunda Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığından alınan 26/09/2012 tarihli ve 5357 sayılı yazıda;
Sınıf öğretmenlerinden diplomalarında;
1- Yan alanı “Türk Dili” yazılı olanların “Türkçe”,
2- Yan alanı “Matematik” yazılı olanların “İlköğretim Matematik”

alanına alan değişikliği yapılabileceğinin belirtilmesi üzerine 26 Eylül 2012 tarihinde sona eren alan değişikliği başvuruları, bu durumdaki öğretmenlerin başvurularını yenileyebilmeleri bakımından 27 Eylül 2012 saat 17.00’a kadar uzatılmıştır.

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü

Sistemin de içine ettiler, Eğitimin de içine ettiler, 46-50 yaşında sınıfçıları tutup matematik, sosyal alanına geçirdiler.
Ne kadar geri zekalı bir idare anlayışı, bir okuldan 2 idareciyle birlikte toplam 7 sınıfçı alan değişikliği başvurusu yaptı. şimdi o çocuklar sınıf öğretmenini nerden bulacak.
Desene sadece norm fazlası sınıf öğretmenleri alan değiştirecek diye.
bizim okulda sınıfçı müdür ve yardımcısı alan değişikliğiyle ortaokula idareci oldu.
hani sınıf öğretmenleri ortaokula idareci olmayacaktı.
Oktay VURAL geçenlerde dedi ya: "3 ME bakanı gördük, üçü de birbirinden beceriksiz, hiç mi aklı başında bi adam yok mecliste, Al birini vur ötekine" diye...
Sonuna kadar katılıyorum...

Geri