Alan Değişikliği Geldi Hayırlı Olsun

Kodla Büyü
İnşallah sınıf öğretmenlerine de yan alana geçiş hakkı verilir. Norm fazlası sınıf öğretmeniyim ve çok mağdur durumdayım.

Üstten ders alıp, gece gündüz çalışıp Tarih bölümünü bitirmiştim. Diplomami temmuz ayında aldım. Çok şükür diyorum İnşallah şartlar uygun olur, Bote'nin guldurmedigi yüzümü Tarih güldürür Bekleyen bütün arkadaşların gözü aydın

Ben de Tarih bitirdim ancak alan değişikliği yapsam mı yapmasam mı düşünüyorum? Tarih öğretmeni olabilirim güzel bir olay ama bir de haftada 30 saat derse girmek var.

Özlem hocam haklı orada mazeret dememişler direk il içi ve il dışı :)
Ben anlamak istedigim gibi anlamisim sanirim. Bazi haber sitelerinde de sanki ozur grubundan bagimsiz olarak ayrica yapilacak gibi yazdigi icin kafam karisti. Universite icin edirneye tayin isteyecektim iyi olurdu benim icin. Hayirlisi diyelim.

Sanırım yeniden özür ataması da yapılacak. Bunun takvimini neden önceden belirlemezler. Haksızlık değil mi? Her şeye son anda karar veriliyor ve mağdur yine biz oluyoruz.

İl içi mazaret yapılmayacak benm anladığım. İl dışı mazarete 5 eylülde il emri verecekler. 8 eylülde il içi il dışı normal atamalar başlayacak

Yusuf tekin twitterda soyle demis:

Değerli arkadaşlar yönetmelikte olmamasına rağmen söz verdiğimiz ikinci il dışı ve özre bağlı yer değişikliği duyurumuz. Hayırlı olsun++

2.il disi var yani dimi

Arkadaşlar merhaba. Yayınlanan yazıya göre aralıkta alan değişikliği var. BÖTE nin alan değişiklik hakkı var mı, çok farklı söylentiler var.
Anadolu Üniversitesi Mezunuyum. Üni den Üni ye fark ediyor mu

şahsi görüşümdür kimseyi eleştirmiyorum,
alan değişikliği yapanların en kısa sürede geri dönmek isteyeceklerini düşünüyorum.
evet saçma sapan istekler bizi bıktırdı, norm, ders vs. sıkıntısı çekiliyor.
ancak branşımı seviyorum.

Geri