alan değişikliği başvurusu yapanlar

Kodla Büyü

abdulhey84

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bilişimciler olarak alan değişikliği başvurusu yapanlar kaç kişiyiz acaba :!:
not:hangi alanı seçtiniz?

arkadaşlar söylenti var, yeni okullar açılacak bugün ve yarın diye.. henüz onaylamanlarda durum nedir.

yakında adamına göre (tc'ye göre) ekranlar açılırsa hiç şaşırmam.. :p

ülen ne iş be... Ahir zamanda iş ehline verilmeyecek . HŞ.
düşünsene ya, bilgisayarcı alanını bıraksın başka yere gitsin, diğerleri gelsin bilgisayarcı olsun.

teknoloji tasarım dersinin bilgisayardan farkı kalmadı ki...
bu arada arkadaşlar ben liseyi endüstri meslek lisesi bilgisayar bölümünde okudum ama böteci oldum
bu alan değişikliğinde meslek lisesi öğretmeni olabilir miyim?

only61' Alıntı:
teknoloji tasarım dersinin bilgisayardan farkı kalmadı ki...
bu arada arkadaşlar ben liseyi endüstri meslek lisesi bilgisayar bölümünde okudum ama böteci oldum
bu alan değişikliğinde meslek lisesi öğretmeni olabilir miyim?

maalesef olmuyor. anadolu lisesinde okuyup teknik eğitim mezunu arkadaşlar var meslek lisesinde görev yapıyor. yani önemli olan üniversite teknik eğitim mezunu olmak

başvuranların başları ağrımaz umarım.. hayırlısı olsun hepinize..

KARDEŞİM NE İŞİNİZ VAR TEKNOLOJİ TASARIMDA YA..ALLAH ALLAH. BİRAZ DİRENÇLİ DURUN DA BELKİ BAŞKA BİŞEY YAPARLAR..PESS DOĞRUSU TEKNOLOJİ TASARIMMIŞ FAZLADAN EK DERS OLARAK GEÇEN SENE GİRDİM ZOR DURUYODUM DERSTE BU KADAR BİZLE ALAKASIZ BİR DERS OLAMAZ..

İlköğretim MAT'a komple geçirseler bizi bir daha MEB hakkında olumsuz cümle etmezdim. Ama yapmıyorlar. Yıllardır ABC öğreten sınıf öğretmenini atamasını biliyor ama. Ah Ah...

eras63' Alıntı:
KARDEŞİM NE İŞİNİZ VAR TEKNOLOJİ TASARIMDA YA..ALLAH ALLAH. BİRAZ DİRENÇLİ DURUN DA BELKİ BAŞKA BİŞEY YAPARLAR..PESS DOĞRUSU TEKNOLOJİ TASARIMMIŞ FAZLADAN EK DERS OLARAK GEÇEN SENE GİRDİM ZOR DURUYODUM DERSTE BU KADAR BİZLE ALAKASIZ BİR DERS OLAMAZ..

Arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun arkadaşa katılıyorum
Uzaktan kolay gibi görünse de oldukça sıkıcı bir ders bir dönem boyunca girdim ama derse girerken ayaklarım geri geri giderdi..
Hakkınızda hayırlısı olsun ama keşke diyorum geçmeseydiniz..

arkadaşlar bizim için başka bir branş kesinlikle olmuyor.ben ilede ilçeyede kaç kere gittim.bizim üniversitede gördüğümüz o kimya,fizik,mat,biyoloji hiç bir anlam ifade etmiyor.boşuna okuduk biz onları.zaten gereksiz ve saçma bir branş olduğu için heralde iş olsun diye okuttular bize o dersleri.yazıklar olsun diyorum.bugun bikez daha yıkıldım.ne bölümmüş ne dersmiş hiç bir yerde ne avantajı var ne haysiyeti var ne sıfatı.üzüntüden başka bişey yaşatmadı atandığımdan beri.yetti artık!!!

mse' Alıntı:
ülen ne iş be... Ahir zamanda iş ehline verilmeyecek . HŞ.
düşünsene ya, bilgisayarcı alanını bıraksın başka yere gitsin, diğerleri gelsin bilgisayarcı olsun.
olanları açıklamanın başka bir izahı yok, ahir zaman alameti...

Ben bu derse 5 yıl önce girmiştim. Çok sıkıntılı bir dersti. Şu anda uygulanmakta olan müfredata göre. Öğrenciye birşeyler anlatıyorsun, göstermek yok, anlattığın konuya göre öğrenci kafasında bunu oluşturuyor. Malzemeler ile biraraya getirmeye çalışıyor. Ve benim düşünceme göre kesinlikle iyi bir tercih değil

teknik eğitim fakültesi mezunuyum şu an ortaokulda maaş karşılığı derse giriyorum formatörlük daha belli olmadı :? teknik lisede elektronik öğretmenliğini yazabiliyoruz sanırım sizce elektronik öğretmenliği bilgisayara göre rahat olurmu ileride elektronik öğretmenliğinde sıkıntı çıkar mı?

Geri