AKP milletvekili Ercan Candan Durumumuzu Bakanla Görüş-müş.

Kodla Büyü

s_kajmeran

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Napsak inanak mı?

Ekli dosyalar

• bilisim.JPG
    bilisim.JPG
    21.3 KB · Görüntüleme: 1,726
Re: Ercan Candan Durumumuzu Bakanla Görüşmüş.

Ercan Candan'ın resmi hesabı mı acaba. Ali Çağatay da RT'lemiş ama... 17 Mart'tan itibaren toplamda 5 tweetlik bi hesap.

millet vekili neden yalan söylesin hocam. zonguldakta toplasan 50 bt öğretmeni vardır. bunların oylarını almak için yalan mı söylesin. adam duyarlı davranıyor bt alanıyla ilgili olarak. "müş" hoş olmamış bence

resmi evrak olmadan kim ne derse desin bu forumda neler neler konuşuldu hatta cumhurbaşkanı başbakanlarla bile görüşüldü
yanlış hatırlamıyorsam
hatta bir ara angelina merkel ilede görüşülmüştü sanki
ve hatta ve hatta bill gates bile bizim okullardaki önemimize değinmişti. :puhaha:

her_dem' Alıntı:
millet vekili neden yalan söylesin hocam. zonguldakta toplasan 50 bt öğretmeni vardır. bunların oylarını almak için yalan mı söylesin. adam duyarlı davranıyor bt alanıyla ilgili olarak. "müş" hoş olmamış bence
Hocam görüşmenin olmadığına inanmadığım için değil. Burdan ümitler tükenme noktasında demek için o "müş"...

Talim Terbiyeyle görüşecek-miş bakan. Ümit etmek için erken-miş. Daha dün TRT'de kimse ders beklemesin diyen bakan konuya hakim ve pozitif-miş....

keşke doğruluğuna ümit edebilsek artık herkesten ümit medet eder olduk :( Ne hale geldik milletvekilleri bakanlar bill gatesler angelına culiler

hesap vekilin kendi hesabı bildiğim kadarıyla. İnşallah dediği gibi olur. Çok geç kaldı bu ülke ama zararın neresinden dönersek kardır...

hocam bunlar bi nevi lobi faaliyetidir. bakana bu şekilde alanımızla alakalı sıkıntılar gittikçe en azından gündemde olur (ne kadar umrunda olur onu bilemem :) ) . tabi bi görüşmeyle de herşey hallolacak da değil.

Ali Cağatay ‏@AliCaatay
BT Derslerinin zorunlu olmasi konusu, Sayin Bakan Nabi Avci tarafindan MEB Talim Terbiye Kurulu'na goturuluyor. Bu cok ileri bir adim!

bu yeni tweett inş gerçektir ve biran önce olur

umarım öyledir her ne kadar ınanamasam da ınanmak ıcın kendımı zorluyorum bır umıt ıste :?

Ali Cağatay ‏@AliCaatay 2 dk
Simdi, MEB Talim Terbiye Kurulu'nu takip edecegiz ve konuyu her mesru zeminde dile getirip kamuoyu olusturacagiz. Ha gayret!

Ali Cağatay ‏@AliCaatay 4 dk
Simdi dusunun sevgili BT Ogretmeni arkadaslar! Bir ay once tamamen tukenen umutlar yeserip "filiz" verdi mi? O halde, sabirla yuruyecegiz!

Her ne kadar hiç bir değişiklik olmayacağına inansam da gündeme getirilmiş olması güzel.
Bakanın konuya ne kadar hakim ve pozitif baktığını biliyorduk, milletvekili de konuya hakimiyet konusunda ondan geri kalmamış. Teknik Eğitim ve Bilgisayar Teknolojileri Öğretmenliği ile ilgili bakanla görüşmüş.

siz bakan olsanız, onun yerinde olsanız, yarın çıkıp hangi kararları alırdınız?

trtdeki o programda bil. derslerinin zorunlu olmayacağını söylerken gayet ciddi gibiydi şimdi konu ile ilgili çalışmalar var deniyor napıyorlar anlamıyorum. şu sorunlarımız çözüme kavuşsun biran önce..

aynen umut fakirin ekmeği işte her ay yeni bir milletvekilinden medet umar olduk :p

fahrican' Alıntı:
Ali Cağatay ‏@AliCaatay 4 dk
Simdi dusunun sevgili BT Ogretmeni arkadaslar! Bir ay once tamamen tukenen umutlar yeserip "filiz" verdi mi? O halde, sabirla yuruyecegiz!

Her ne kadar hiç bir değişiklik olmayacağına inansam da gündeme getirilmiş olması güzel.
Bakanın konuya ne kadar hakim ve pozitif baktığını biliyorduk, milletvekili de konuya hakimiyet konusunda ondan geri kalmamış. Teknik Eğitim ve Bilgisayar Teknolojileri Öğretmenliği ile ilgili bakanla görüşmüş.
gidip gereksiz noktalara takılıyorsunuz sonra birbirimize düşüp duruyoruz, birileri bişeyler yapıyor işte köstek olmayalım, destek verelim.

evrim0626' Alıntı:
Ali Cağatay ‏@AliCaatay 2 dk
Simdi, MEB Talim Terbiye Kurulu'nu takip edecegiz ve konuyu her mesru zeminde dile getirip kamuoyu olusturacagiz. Ha gayret!

Sosyal Medyadan yüklenelim biraz daha iyi organize olup sosyal medyayı kullanmamız lazım.

arkadaşlar ben bizzat izledim. geçen hafta cuma akşamı Bloomberg te izledim. haftaya bakanımızla görüşeceğiz demişti. doğruymuş. cok ümitlendirici konuştu. hadi hayırlısı

şu an dipteyiz bu saatten sonra yapılacak herşey durumumuzu iyileştirir.

Umarım hakkımızda hayırlısı olur. Sanırım okullarda bizim kadar ders vermek için can atan başka branş yoktur.

Geri